Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy működik az angyalkártya...

Hogy működik az angyalkártya jóslás? És mi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 11:35
1 2
 1/11 anonim válasza:

Elméletileg angyali üzeneteket közvetít. Gondolsz egy kérdésre, és amelyik kártya kijön, az tanácsod ad. Nem jövőt mutat, hanem csak megadja a lehetőséget a változtatásra, esetleg erőt ad.


Lehet 1-et vetni és lehet 3-at. A 3 esetében a múlt, jelen, jövő a sorrend.

2011. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdést nem kell kimondani hangosan?
2011. okt. 19. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell hangosan kimondani, de ha van angyalkártyád, akkor ahoz tartozik leírás is, nem? Legalább is az enyémhez igen..
2011. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14:52-es!És szokott neked segíteni döntésekben?Bejön?
2011. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Első vagyok. Nekem be szokott jönni, általában eltalálja, hogy tényleg mi foglalkoztat.
2011. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmész a jóshoz, elkezd mindenfélét hadoválni, te tátott szájjal bólogatsz, aztán kifizeted a számlát és elmész, a jós pedig elégedetten számolja a pénzét, miközben éppen azt mondja magában: "na, még egy balek".
2011. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze hogy szokott segíteni!Még egyszer sem hagyott cserben!Te utolsó, te miről beszélsz?az angyalkártyavetésért nem szokás pénzt kérni, kérlek, ha nem értessz hozzá, ne szólj bele!!Amire te gondolsz az a Tarot kártya, meg cigánykártya, a sorselemzők, légyszives naa!!
2011. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az angyalkártyát otthon szokták használni az emberek vagy neten. Aki nem ért hozzá ne szóljon bele.
2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vhol láttam egy boltban kiírva, h. angyalkártya jóslást csinálnak ingyen, és nem tudtam mi az. De tegnap ki is próbáltam. :) Én mondtam meg, h. mire vagyok kíváncsi, 3 kártyát húzott a nő, és elmondta a dolgokat. Kicsit úgy éreztem, h. általánosságokat mond.
2011. okt. 20. 07:35
 10/11 anonim válasza:
Az angyalkártya angyali útmutatást ad, nem jósol. Ezért tűnhet általánosnak. Jóskártya a tarot és a cigánykártya, azért viszont fizetni kell.
2011. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!