Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudom, hogy miért...

Honnan tudom, hogy miért vagyok itt, mi a "feladatom"? És ha esetleg beteljesítem azt érezni fogom valahogy? Vagy mi történik utána? Egyáltalán hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi az hogy itt?

Itt a földön?

értelmetlen ez a kérdés...

2011. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi az hogy itt?

Itt a földön?

2011. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
feladat: túlélni.. fenttartani az emberi fajt.
2011. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen,az itt azt jelenti,hogy itt a Földön.És nem értelmetlen a kérdés..Ezt így szokták hívni,hogy "itt"...
2011. ápr. 19. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Én i szeretném ezt tudni. 46 éves vagyok, és még mindig sokszor úgy érzem, hoyg nem ez a dolgom, más lenne a feladatom.

Szerintem szellemi vezetőt kéne találnunk mindkettőnknek: egy "tanítót" jógaoktatót, idős rokont.....

aki segít.

van egy Bach féle virágcsepp erre:

"36. Rozsnok / Elhivatottság: a rozsnok a nagyobb horderejű kérdésekben bizonytalanodik el. Nagy benne a lelkesedés, mégsem vonzódik különösebben egyetlen területhez sem. A rozsnokra általában az életúttal kapcsolatos bizonytalanság jellemző.

Cél: Feléleszteni az érdeklődést az életcél megtalálására."

[link]

[link]

"IZONYTALANSÁGRA


„AZ ELHIVATOTTSÁG VIRÁGA”


„A KERESÉSTŐL… A MEGTALÁLÁSIG”



Azoknak, akik valami rendkívülit szeretnének véghezvinni, akik sok tapasztalatot gyűjtenek és mindent élvezni akarnak, amire csak lehetőségük nyílik. Problémájuk abból áll, hogy nehezen döntik el, hogy milyen tevékenységet válasszanak. Bár nagy bennük a lelkesedés, mégsem vonzódnak különösebben egyetlen területhez sem. Ez késlekedést és csalódottságot okozhat.


A Rozsnok a tiszta gondolkodás és az önmegvalósítás szere. Hosszabb időn át szedve helyreállítja a belső rendet és egyfajta észrevétlen megismerési folyamat révén rányitja az ember szemét önmagára és valódi belső igényeire. Világosságot és határozottságot ad, segít megtalálni a személyes elhivatottságot, nélkülözhetetlen krízisek idején, segít a hivatás vagy partner kiválasztásában, az élet újrakezdésében. Legyőzi az elégedetlenségből vagy belső homályosságból fakadó depressziót, ill. betegségeket. Hiányzó cél vagy elképzelés esetén is használható.



Megerősítések



„LÁTOM A DOLGOK ÉRTELMÉT”


„KÖVETEM A CÉLOMAT”

„MEGELÉGEDETT VAGYOK”

"

2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Írd le a születési dátumod, megmondom.

Vagy, ha te szeretnéd kiszámolni, akkor add össze a születési számaidat, s egyszerűsítsd, míg egyjegyű nem lesz a végeredmény, s az a szám is mutatója az életfeladatodnak.

2011. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a beteljesített életfeladatot nem fogod különösebben érezni, illetve onnan felismerhető talán, hogy örömöt hoz neked. Egyszerűne, amit szeretünk csinálni, az általában az életfeladatunk része is. Én például szeretek embereknek segíteni, jól érzem magam tőle, feldob. S a segítségadás az életfeladatom része is. Továbbá, egész életemen át észrevettem hogy vissza-visszatérő érdeklődéssel kísérem az egészségüggyel kapcsolatos infókat. Szeretem a biológiát, jártam reikire gyógyító technikát elsajátítani, stb., s ez is része az életfeladatomnak. Ezt így 40 évesen már átlátom. Fiatalon még nem gondoltam volna.
2011. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

a születési dátumom 1996.07.30

megköszönném akkor,ha kiszámolnád nekem. :)

Egyébként engem is nagyon foglalkoztat az,hogy segítsek az embereken,ill. hogy védjem az állatokat.

Távoli tervem egyébként az orvosi egyetem :D

2011. ápr. 19. 21:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja,és óra perc szerint 12:45 :D
2011. ápr. 19. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:
A karmában pont az a feladatod amitől a legjobban félsz megtenni. Pl félsz valamilyen változástól az életedben, de meg kell tenned, mert anélkül nem tudsz előrébb haladni. Ez csak egy példa volt.
2011. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!