Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennétek valakihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek valakihez, akivel egyáltalán nem működik a szex?

Figyelt kérdés

Szeretem, imádom, ő számomra a tökéletes férfi, az igazi, minden tökéletes lenne... csak a szex.. Az nem nagyon működik. Merevedési gondok, korai magömlés, minden. Így megy már 1 éve, hébe hóba sikerül összehozni, de az is csak pár másodperc. És közeleg az esküvő... Tényleg hozzá akarok menni, szeretem, mindenben megfelel. De...

31/N


2011. szept. 30. 12:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne menj hozzá, mert már régen rossz ha egy ilyen oldalon kérdezősködsz erről.
2011. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Már annyit agyaltam rajta, hogy idejutottam.

Persze, nem ez alapján fogok dönteni, csak kiváncsi vagyok mások véleményére.

2011. szept. 30. 12:24
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

De ha minden mas tökeletes, akkor en megertem, h megis van benne egy hang, ami azt mondja, h hozza kellene menni.

Nem lehet a szexualis eletet feljavitani valahogy? mondjuk jatekszerekkel... az be szokott valni. vagy azon besertödne?

2011. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetne ebben orvosi segítséget kérni? mert ha ez megoldódnak, minden okés :)
2011. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szex nem lenne fontos számomra, akkor hozzámennék.

Viszont ha neked ez nem elég, nem elégít ki, és kétségbe vagy esve, és ezen agyalsz már mióta, akkor ne menj hozzá. Keressetek egy megoldást a problémájára! Már van annyi de annyi orvosi lehetőség! Ha szeret, megért, és érted kezelteti magát. S után el lehet gondolkozni a házasságon. De most még te magad is tök bizonytalan vagy. Viszont ha szereted, akkor ne hagyd még magára.

2011. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

Át kell beszélni őszintén a dolgokat.

Mi is igy kezdtük,volt minden csak jó szex nem...

Kényes téma tudm,nagyon nehezen kezdtünk bele,kinos volt eleinte,de átrágtuk magunka,megértette hogy előttem nincs olyan hogy ciki valami,felszabadultabb lett,onnantól pár hét alatt megszűntek a gondok,pár hónap alatt pedig 100%-ban összecsiszolódtunk.

Néha még most is van hogy túl hamar,de már nincs belőle gond,fél óra múlva folytatjuk,és onnantól mindkettőnknek jó.


Ha a kettesben átbeszélés nem segit,akkor van szexológus,megéri.


ezen nem múlhat

2011. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Sajnos ez komolyabb (fizikai) probléma, játékszerekkel nem lehet ezen segíteni.
2011. szept. 30. 12:27
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

Ha ilyen gondjai vannak, akkor félre kellene tenni a szégyenérzetet, és elmenni kivizsgáltatni magát, ha pedig nem szervi okai vannak, akkor a lelki okait kellene feltárni akár szakértő segítségével.

Egyébként ha minden stimmelne és tényleg nagyon szeretném és valahogy meg tudnám oldani a szexuális igényemet, esetleg hogy más módon elégítsen ki, vagy szex közben kicsit "rásegítsek" magamnak, akkor én semmi akadályát nem látnám, hogy hozzámenjek. De nekem egy kapcsolat alapja nem a szex, amúgy is elég nagy a fantáziám, hogy hogy lehet eljutni a csúcsra akkor is, ha nem megy minden tökéletesen, úgyhogy nekem nagyon nagy gondot nem jelentene.

Viszont hosszabb távon ez a probléma a párod önérzetét tönkreteheti, ami miatt a kapcsolatotok is tönkremehet. Ezért is mondtam az elején, hogy valahogy próbáljátok ezt kezelni.

2011. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Merevedési zavara pszicés alapon van, fél, hogy nem tud teljesíteni az ágyban, egyébként joggal. A korai magömlés pedig orvosilag kezelhető, vannak erre tabletták, krémek stb... Először próbáljátok meg kezelni a dolgot, pszichiáterrel, urológussal stb. Szánjatok rá egy fél évet, addig ne legyen esküvő.
2011. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!