Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Előfordulhat, hogy azért...

Előfordulhat, hogy azért fordulnak rosszra a dolgaim, mert rendszeresen a halott családtagjaim segítségét kérem?

Figyelt kérdés

Elég rossz dolgok történnek velem az utóbbi időben, így mostanában napi szinten imádkozom a halott hozzátartozóimhoz, főleg a mamámhoz. Mindig is nagyon hittem abban, hogy tudnak segíteni nekem, ha kérem őket, így régebben is gyakran előfordult, hogy segítséget kértem az égiektől.

de mostanában mintha megelégelték volna a rendszeres segítségkérést és a dolgaim egyre rosszabbul alakulnak. Előfordulhat, hogy rosszul sült el a rendszeres segítségkérés? Nem tudom mit higgyek...Mit csináljak?


2011. jún. 29. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is:A halottak,és nem élők nem tudnak bántani,sem rossz dolgot tenni veled kapcsolatban:)

Úgyhogy szerintem ez nem azért van:)

Én Karmára tippelek:D

De ha nem tettél semmi igazán rosszat akkor nem ez,hanem valószínűleg csak nincs szerencséd.

Szerintem egy időre hanyagolt a segítségkérést,vagy ha ezt tetted eddig akkor kérj megint segítséget,és Fel a fejjel!:)

2011. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

1.hiába imádkozol nem ér semmit isten leszar mindenkit ha csodafolytán valami javul az se isten műve. néz elöre pozitívan igy gondolkot nem fogsemmi rosz történni jonnapom lez élvezem az életet...

2.a karma hülyeség

2011. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk ez se szók bejönni.de ne gondolj arra amiatt van ez mert túl sokat imádkozol amiatt tuti hogy nem.
2011. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

azért jutott eszembe, hogy talán közrejátszhat a dolgokban, hogy a halottak segítségét kérem, mert egy ismerősöm, akit nagyon érdekel a téma ezelőtt utalt rá, hogy nem jó dolog bolygatni a halottakat, rosszul sülhet el. eddig ez eszembe sem jutott, de remélem, hogy nem erről van szó, mindenesetre nem segít az imádkozás, talán inkább abba is hagyom, vagy nem ilyen gyakran fogok...de eléggé magam alatt vagyok. Elég komoly problémáim vannak és szükségem van arra, hogy legalább azt higgyem, hogy valaki segít...

2011. jún. 29. 19:17
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
írj rám és próbálok segítení ez a másod állásom xd a halot bolygatás meg nem ilyen téren az halott bolygatás az a szellem idézés meg ilyenek:)
2011. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
ha az imádkozás helyett ténylegesen tennél a problémáid ellen, ak hidd el, jobban járnál ;)
2011. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi, sajnos nem olyan problémám van, ami ellen tehetek bármit is, orvosok tehetnek ellene, de ez most nem ide tartozik.
2011. jún. 29. 19:28
 8/21 anonim ***** válasza:
lehet tudok segítséget ha olyan fajta a betegség.
2011. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, de maradjunk az eredeti kérdésnél :)
2011. jún. 29. 19:33
 10/21 anonim ***** válasza:
arra már válaszoltam.
2011. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!