Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves párkapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves párkapcsolatban élek, de a barátaival nincs közös témám! Ez a kapcsolatom rovására mehet? Mert nagyon szeretem, és nem szeretném, ha ez miatt tönkremenne minden! Esetleg miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 13:34
 1/6 A kérdező kommentje:
21/L
2009. febr. 18. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkerülhető feszültségekkel jár, ha nem barátkozol, bár nem kell szeretned őket.Ha nincs mit mondanod, kérdezz. Mindenki szereti ha érdeklődnek iránta, főleg ha a tanácsára kiváncsiak. Csak a kezdet nehéz, próbálkozz!
2009. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én 23 vagyok párom 34 és a barátaink is ez a korosztály így én nem nagyon tudok miről beszélgetni a barátaival párom se az én barátnőimmel de ez szerintem cseppet se fontos mert az a lényeg hogy nekünk kettőnknek legyen közös témája és jól megértsük egymást

2009. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szabad kérdeznem,hogy mi a csillagjegyed?
2009. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bika a csillagjegyem!Igazából barátkozó típus vagyok,és általában mindenkivel el tudok beszélgetni,de a barátainak teljesen más az érdeklődési körül,amihez én nem tudok hozzászólni!Egy szülinapon vagy egy esküvőn ez gondokat okoz,mert nem "foghatom a párom nadrágját" folyton...
2009. febr. 18. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:

én egy éve vagyok együtt a barátommal, és nálam is ugyanez a helyzet! Én is először furinak találtam, mert az előző barátom barátaival tök jól kijöttem...

De mostmár igazából nem érdekel ez az ügy, nem nekem kell jóba lenni velük! Sezrintem te se foglalkozz ezzel az üggyel, ha együtt vagytok néha a barátod haverjaival, akkor mindig mosolyogj, vágj mindenhez jópofit, néha ha tudsz szólj hozzá a témához. Szerintem bőven elég ennyi, ez a semleges kapcsolat! Ne legyél ellenséges velük és nem lesz gond! :)

2009. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!