Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek, hogy lehet...

Szerintetek, hogy lehet beindítani egy ezoterikus vállalkozást?

Figyelt kérdés
Jóslás,energetika a fő profil.Nem az átverős fajtára gondolok aki csak átveri az embereket.
2012. jan. 4. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mások hitét mindig is tiszteletben tartottam (buddhista, zsidó, keresztény) de a telejósdás Energiajuci, Csillaghórusz Marika és egyéb főboszorkák hívogatása pénzenergiáért és szerelmi kötésért tényleg nem érthető számomra. És a hittől még csak azért is távol van, mert ezért PÉNZT szednek. Aki elhiszi, hogy 25.000 forintért sorsjavító konzultációra van szüksége, az tényleg olyan is. Intoleráns vagyok az ilyenekkel szemben, ez igaz. Lehet hülye és gyökér is vagyok, de mindenképp többre tartom magam azoknál, akik erre költik a pénzüket/ezzel rabolnak másoktól.


Van, aki elmegy valami templomba és foházkodik valaki/valamihez. Van, aki egy szép követ talál, szerencsehozó képességet tulajdonít neki és hordja magánál. És vannak a hülyék, akik megveszik a feltöltött energiakristályt és a Radiesztétától a károsenergiablokkolót.

2012. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Antimod ***** válasza:

"a telejósdás Energiajuci, Csillaghórusz Marika és egyéb főboszorkák hívogatása pénzenergiáért és szerelmi kötésért tényleg nem érthető számomra"


Szerintem a kérdező nem ilyen vállalkozást szeretne indítani... ne általánosíts. Nem ezoterikus vállalkozások között is rengeteg átverés, csalás van, mégsem bélyegzik meg miattuk az összes többit (csak egyes területeken, de sokszor ott is alaptalanul).


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mustafa33 ***** válasza:
Akár mit fogsz csinálni, akár tudod amit csinálsz akár kamu, a hókuszpókuszt ne hagyd ki. Az a legfontossabb a páciensnek, anélkül nem hiszi el és nem fizet.
2012. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A Hit csodákra képes ..sajnos hogy magunk nem ismerjük fel a saját képességeinket .. lehet hogy ehhez elég egy jó ember ismerő aki meglátja kishitűséget és átsegít ( pl.jóslással ) ami valójában hegyeket képes mozgatni .. minden jó érzésű emberben legyen meg ha nem tudsz segíteni legalább ne árts - szemlélet.Az jutott az eszembe hirdetés azt mindenképpen , ha az meg van , akkor pedig legyen mondjuk egy általános jóslás rövidke ideig azt kérdezhet amit akar és ingyenes .. ha több kérdésre akarja a választ akkor fizessen.
2012. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ne inditssál igy is tele van az ilyen balf*sz emberekkel az ország, mint te
2012. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!