Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » én itt lakom angliában és...

én itt lakom angliában és jóslás órákat akarok venni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Biztos van jóstanfolyam, hisz sok pénz van benne, az emberek meg korlátlanul hülyék, mindent elhisznek.
2012. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Tanuld meg magad az a legegyszerűbb. Az igazi spirituális emberek sose fogadják el mások segítségét, a spirituális utadon csak egymagad vagy, és magadra számíthatsz.
2012. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
A Roxfortban oktatják, az ott van Skóciában nem messze.
2012. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
47%

"én itt lakom angliában és jóslás órákat akarok venni?"


De mit jelent a mondatod végén a kérdőjel? Most ezt saját magadtól kérdezed? Vagy mi?

2012. jan. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
64%

úúú megtanulhatod azt tv-n keresztül is... ott abudapest tv

idézek is néhány szép mozzanatot:

http://www.youtube.com/watch?v=F8nGejp5uSo&feature=mfu_in_or..

http://www.youtube.com/watch?v=-LekiXCgHRc


ha ezek után még mindig nem keresel vele 1 rakat pénzt, akkor nincs hozzá tehetséged de még ezt is megpróbálhatod:

http://www.youtube.com/watch?v=uJliUyXQWRc

2012. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát gyöngyöm, hogy ottand lakol, allehet, de magyarul má nemigen tucc, mert a kérdőjelet mink kérdezőmondat után tesszük, a teéd meg nema', meg még a mondatot is nagybötűvel kezgyük ittend... és a személyes névmást se tesszük kifele, mint az ánglius... szóval csőd...
2012. jan. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
igen télleg csaj vagyok jol mondta jános 16 éves és az aki az utolsó kommentet irta már bocs de te beszélsz emugy nem tudom hogy kerult oda a kérdojel bocsiii
2012. jan. 18. 12:08
 18/20 anonim ***** válasza:

Mind a kor, mind a nem tippem bejött.


Ne akarj a leghülyébbek közé tartozni, akik hisznek az ilyenekben.

Bár tény, mára már sokkal civilizáltabb lett, kivették az évszázadok során a birkabeles részt és a tyúkvér alvadási mintáit.


Inkább tanulj, attól lesz az ember okos és művelt, nem ilyen lecsúszott nejlonszatyros nénikék hobbijától.

2012. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nagyon koszi -_-" akkor az is jobb ha kiálok a sarok gyertek az elso embernek ingyen menet -_-"
2012. jan. 23. 13:06
 20/20 anonim válasza:
nem, nem akarsz!
2012. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!