Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Eddig azt hittem hogy a...

Eddig azt hittem hogy a jóslás hülyeség, de most kipróbáltam több módszert is, és bejött. Tényleg van ilyen, vagy csak véletlen egybeesések sorozata?

Figyelt kérdés

Tehát, 6 különbözõ jóslást próbáltam, és mind a 6 szerelmi változást jósolt. 2 napra rá, egy olyan lány jött oda hozzám, akivel én nem is nagyon foglalkoztam, nem is igazán beszélgettünk, semmi. Odajött, beszélgettünk és egy váratlan pillanatban megcsókolt :) Nagyon meglepõdtem, kellemes meglepetés volt, de egyébként nem vele szerettem volna kapcsolatot kiépíteni, na mindegy. Az a lényeg, hogy mind a 6 (különbözõ) módszer ugyanazt adta, és igaza is volt. Csak nagyonnagy véletlen, vagy tényleg létezik jóslás?

(nem a betelefonálós csalókra gondolok, akik szerint a nõ férjének az állapota javulni fog, pedig 4 éve halott, hanem az igazira, amiért nem fizetünk, hanem csak jóslás és kész)

Kíváncsian várom a válaszokat, és könyörgöm, ne trollkodjatok!

Köszi, 15/F


2012. jan. 3. 00:45
 1/5 anonim válasza:
egy "smárolás " (mert ez az),mióta "szerelmi változás" édes gyermekem?Jósolni tudsz,látom,de gondolkodni nem.Próbálj ki egy hetedik módszert.Nem trollkodni jöttem ,csak kissé bugyutának tűnsz (kérdésed alapján).
2012. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tiszta, bocsi igazad van, járunk, már majdnem két hete. Az már szerelmi változás ugye?

:D

2012. jan. 3. 01:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerelmi életedben történő változás lehet akár egy smárolás is. Az pedig, hogy egy jóslat bejön, engem nem lep meg. Az enyémek is be szoktak jönni :)
2012. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Veky ***** válasza:
Véletlen.
2012. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha hiszel a jóslásban,akkor úgy irányitod a jövödet ahogy jósolták,de van benne valami igazság nincsenek mindig csak véletlenek,én nem engedek magamnak jósoltatni mert félnék ha valami rosszat hallanék
2012. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!