Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a fene van velem?

Mi a fene van velem?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő hasonló. Amióta az eszemet tudom látok dolgokat amiket más nem. Sokszor megálmodom ami történik. Vagy szimplán megérzek dolgokat. Olyan dolgokat is láttam amiktől rosszul voltam, féltem. Ezért elzártam magamtól ezeket, de még így is voltak hasonlók. De egy ideje már nem félek a dologtól, elfogadtam és van olyan, hogy előre látom a jövőt, de tök valóságos. Először én sem hittem el,de ez már többször is előfordult.

Például láttam, hogy a tanárnő elmegy mellettünk és azt mondja mindjárt hozza a kulcsot, aztán a barátnőm elkezdett nyafogni, hogy hol van már a tanárnő, erre én mondtam, hogy az előbb ment el a kulcsért. A barátnőm visszakérdezett, hogy tényleg, erre meg elment mellettünk a tanárnő és azt mondta mindjárt hozza a kulcsot. Ettől még annyira nem akadtam ki. Akkor volt még a buszos jelenet is, amikor az illető megkérdezte szabad-e én azt feleltem igen. Le is ült mellém még éreztem is az illatát meg minden. Erre megint az a személy oda jön és megkérdi szabad-e. Nem értettem elsőre hisz már ülnek mellettem aztán láttam csak, hogy nincs ott senki és ez ugyanaz a személy aki kérdi.

Még volt pár ilyen, bár a matek TZnél jól jött, ott a válaszokat ellenőriztük már. Aztán rá kellett jönnöm, hogy csak most írom.

De ezt én csalásnak érzem. De nem tudok tőle szabadulni.


15L


2011. dec. 25. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Sok ember szeretné magáról elhinni, hogy különleges, más mint a többiek. Ki kell ábrándítsalak, semmi különleges nincs benned, legalábbis ebben nem. Bemesélted magadnak, hogy különböző vagy, és emiatt minden képzelődést, bambulást, furcsa dolgot ezzel magyarázol.
2011. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ne nézd annyit a Végső állomást.
2011. dec. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Velem,csak olyan fordul elő,hogy amit kimondok azt utána a tv-ben is kimondják rá 1mádospercre.

Meg egyszer előfordult,hogy átment a fejemen egy mondat amit majdnemhogy hallottam pár másodpercel azelőtt,hogy kimondták volna tőlem nem messze.

Ez nem képzelődés,ne törődj a gyepesagyúakkal.Nem a legjobbhelyen érdeklődsz,de mégis kaphatsz valami válaszfélét,megkérdeztem régebben erről a jelenségről egy hozzáértő valakit aki ezt válaszolta:



"Velem is ez történik rendszeresen, már sok éve. Szimpla távolbalátásról van szó. A műsor, ami fut a tv adásban, többnyire nem élő, hanem előre felvett. Ennélfogva már létezik valahol, valamilyen formában és a mindentudásból a beavatott lelkek képesek kiolvasni ezt az információt és egyszerűen megjelenik a tudatodban. Ne zavartasd magad miatta, inkább élvezd. Van másik eset is, amikor élő adást látsz meg előre (néha ilyen is előfordul). Amit látsz, még nem létezik, csak fog, tehát nem távolbalátással, hanem jövőbelátással észleled. Ez az igazán izgalmas, mert mutatja a teremtésben meglévő részleges determinizmust. És fölhasználható arra, hogy a magad javára billentsd az eseményeket. Például ha látod előre, hogy baleset fenyeget, ki tudsz térni előle vagy ilyesmi. Fizikailag a jövőbelátás oka vagy az, hogy a mindentudás vezérlő szoftvere (régiesen a szentlélek vagy az Isten, ahogy tetszik) előre jelzi a valószínű eseményeket, mint egy időjós és megsúgja neked (ha akarja valamiért). A másik oka pedig az, hogy a lelked (esetleg a tested atomjainak) egy része időcsúszásba került valami miatt és eltérő pillanatokban létezik. Ekkor a szubjektív jelened nem pontszerű, hanem szakasz jellegű, így pedig a szakasz elejéről információt tudsz hátradobni a végére és fordítva. De ez többnyire csak pár másodperces vagy perces szokott lenni. Egészségügyi szempontból egyik lehetőségnek sincs semmi kockázata. Megszokod és kész. Ahogy fejlődsz, később még vadabb dolgokkal is találkozhatsz. Ha tudod a teremtésfilozófiát meg az időfizikát, érteni is fogod ezeket a "varázslatokat". Jó szórakozást!"


remélem még mesélsz ezekrő la dolgokról engem érdekel,ha akarsz valakivel erről beszélni nyugodtan írj

2011. dec. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történnek hasonló dolgok, de én igazából szeretem ezt. Nem képzelődés, az biztos, de nem is olyan nagy dolog. Szerintem bárki képes lenne erre, aki elég nyitott.
2011. dec. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem csalás.egyes emberek képesek erre van bennük egy +.örülj neki hogy van egy ilyen képességed próbáld irányítani és azt a napot lásd amit akarsz vagy annak az embernek a jövőjét akiét akarod.
2011. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
hogy lehet, hogy minden tininek természetfeletti képessége lett hirtelen?:D
2011. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nektek is azt mondom: menjetek el Vassyhoz (intereneten meg lehet nézni).

Ő kideríti, mit tudtok.


Aztán menjetek el Randihoz is, ha 1M$-ra vágytok.

2011. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

de ez vagány lehet:D

és akkor neked megérzéseid vannak vagy látomások?

2011. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mxxx ***** válasza:
szerintem ez tök jó, én örülnék ha ilyen képességem lenne, mert ez k*rvajó! ne akarj tőle szabadulni!!! érezd magad kiválasztottnak!
2011. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igazából nem tudom eldönteni, hogy megérzés-e vagy látomás, a lényeg, hogy nem tudom eldönteni mikor van a valóság és mikor ez a látomás vagy hogy is hívják, nem vagyok nagyon jártas ebben a témában

de talán ha szereznék magamnak tarot kártyát akkor könnyebben olvashatnék a jövőből, most hogy így magamtól próbálkozok mindig megfájdul a fejem

amúgy én nem látok semmilyen világvégét 2012-re nem tudom milyen jós az aki ezt eltalálta

2011. dec. 31. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!