Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A nok tenyerében melyik...

A nok tenyerében melyik vonalak jelentik hány gyermeke szuletik?

Figyelt kérdés
Hallottam màr azt is,hogy a kisujj alatti vizszintes vonalak,azt is,hogy ezek a gyerek vonalak a mutatoujj alatt vannak? Most hol akkor? Melyik tenyèren nèzik jobb vagy bal?
2012. febr. 20. 14:42
 1/6 anonim válasza:

Ez nem így működik.Lehet spekulálni,tippelgetni, de biztosra ezt csak egy jós tudja megmondani.Más nem!

Aki pedig jóslással foglalkozik, azon nagyon nagy a felelősség.A legtöbbje, pedig a gonosztól származó erőt használja.Erre rá lehet jönni, főleg ha ezért pénzt is kér.Ha megfogadod a tanácsomat nem ezzel foglalkozol, hanem bízol a Jóistenben.Ez nem a te kezedben van leírva.

2012. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ökölbezárt kéznél a kisujj alatt a halvány vonalak (a két erőteljes között) Nekem ott 2 van , és 3 gyermekem van, úgyhogy azt mondom, körübelülre működik a dolog, nagyjából igaz, mint a többi ilyesmi.:)))
2012. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem mondjátok komolyan, hogy ti ezt tényleg elhiszitek! Azt, hogy egy nő hány gyereket szül, azt sok minden befolyásolja. De legkevésbé a tenyerén lévő vonalak.
2012. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012-ben van aki ezt komolyan gondolja?
2012. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bal tenyeren nézik,és a hüvelyk és a mutatóújj között nézik a gyerekek számát.
2012. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ott kb. 10-en X vonal van. Azért ez nem Afrika, emberek!
2012. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!