Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Közvetlen környezetemben...

Közvetlen környezetemben meghalt egy nyolc éves kislány. Anyukája elmondása szerint halála előtti órákban gyermeke azokról az angyalokról beszélt, akik érte jöttek. Mit láthatott?

Figyelt kérdés
Ez a kislány két évig küzdött a leukémiával.A kemoterápiától legyengült szervezete donor hiányában néhány nappal ezelőtt feladta a harcot.Szép,okos kislány volt.A drasztikus kezelés miatt kihullott a haja.Öcsikéje álmában hosszú kibontott hajjal és fehér ruhában látta őt.
2011. márc. 26. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, édesanyja, amíg beteg volt a kislány, angyalokról mesélt neki.
2011. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem hülye a kérdés. Lehet, hogy igaz, az én életemben is történt olyan, amit nem tudok megmagyarázni.
2011. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ősi keleti (tibeti, kínai) tanítások szerint valóban eljönnek értünk halálunk előtt azért, hogy végig-vezessenek bennünket azon az úton, amelyen eljuthatunk odáig, ahol azok után mi (mármint a lelkünk) lenni fogunk.
2011. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A magam részéről szeretnék hinni abban,hogy ennek a kislánynak valóban angyalok könnyítették meg az átmenetet egy másik világba.
2011. márc. 26. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg igen.

Három szerettem halt meg a szemem láttára, és mindhárman, beszéltek az utolsó időkben angyalokról, szüleikről-akik már nem éltek.

Látták őket, beszéltek hozzájuk, édesanyám azt is mondta, h mama érte jött.

Nagyapám egy "ajtót" látott, ahonnan fény jön, és oda akart menni. Mamának volt halálközeli élménye, fehér városról beszélt, ahol minden melegséget áraszt, fehér virágokkal teli hely, ahol nagyon jó lenni, és rossz volt visszajönni.


Kisfiam látta anyukámat, még mostanában is mondogatja, h mama itt van, eljött őt meglátogatni.Két és fél éves, másfél volt, mikor anyu itt hagyott minket.

2011. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

:( előző

am sztem angyal jött érte

2011. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem hülye kérdés, csak mert te nem hiszel bennük.

Én 15 évesen egy elfekvő osztályon voltam gyakorlaton ahol egy haldokló bácsi beszélt hasonlókról.

Mostanában megy egy sorozat a life networkön, Angyali érintés a címe. Kicsit talán eltúlozva mutatja be az angyalok küldetését, de szerintem van valóság alapja.

2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy megosztottátok velem ezeket az élményeket.Jó tudni,hogy meghalt szeretteink a távozásuk pillanatában nem voltak egyedül.
2011. márc. 27. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm halt meg 2 és fél éve. Mindig angyalokról mesélt nekem, hogy látja őket meg tud velük beszélgetni. Mikor meghalt a kakaóját szürcsölgetve az angyalaihoz beszélt és azt mondta az anyukájának, hogy ne aggódjon, nem lesz baja, csak az angyalai eljöttek érte... :O :(
2011. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem hülyeség, mert a mamám szomszédja régen álmodott hasonlóval. A mamám kertszomszédjában lakott egy 2 éves kislány, beteg volt, már nem tudom mi volt a baja, és meghalt. A halála előtti éjszakán mamám szomszédja azt álmodta, hogy a házával szembeni körtefán ül két angyal, és berepülnek abba a házba, ahol a kislány lakott. Szerintem nem volt véletlen.
2011. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!