Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tenyérvonal keletkezhet 20-on...

Tenyérvonal keletkezhet 20-on évesen, vagy az csak csecsemő korban keletkezik?

Figyelt kérdés
Pár hónapja észre vettem egy új vékonyka vonalat(vagy csak addig nem vettem észre),mint ha egyre jobban haladna a sorsvonal fele.Jelent ez valamit?

2012. febr. 21. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a tenyér vonalak alakulnak, létrejönnek, eltűnnek, de inkább a vékonyak egyé válva, erősebben haladnak tovább. Azért lett ez a vonal, mert kialakult benned valami, cél és ennek megfelelően változott a tenyered. Lehet céltudatosabb vagy, kitartóbb, attól függ hol jött létre, mit jelent. Nekem kb. ennyi idősen, a sorsvonalam tovább fejlődött, mert láttam küzdeni kell, és már nem támaszkodhatok az anyukámra, mert nyugdíjas lett.
2012. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont akkor hoztam egy elhatározást,amiért még semmit sem tettem.Akkor ez ezzel kapcsolatos?Most megnyugodtam.Azért idegesített,mert pont a sorsvonalat fogja vagy keresztezni,vagy egyé válik vele.De ahogy elnézem inkább keresztezni fogja.
2012. febr. 21. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok csak ráncok...
2012. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, és nekem is jelent meg nemrég egy új vonal (elég erős). Én is csodálkoztam rajta =D
2012. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!