Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik tarot kartya es konyv...

Melyik tarot kartya es konyv Jo? Es melyiket nem vennetek meg?

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

En egyiket sem.

A Ji King-et vettem meg, Müller P forditotta, ösi keleti bölcsek adnak valaszt ezen az uton, szerintem ez jo!

2012. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:

Mindenki abban hisz amiben akar! Mondjuk én a kártyajóslást azért nem szeretem mert nem ösztönöz semmire. Kapsz egy eredményt, s ha rossz az eredmény félsz h megtörténik. Ha jó az eredmény meg elvárod hogy megtörténjen s csalódott leszel ha nem jön a magas barna szemű idegen. Mellesleg energiát, ídő és ha nem magadnak jósolsz pénzt áldozol rá.

S mint előbb írtam nem ösztönöz semmire!


Nekem is van Tartot kártyám, de nem használom csak ha már nagyon kilátástalannak érzek egy szituációt. (2-3 évente egyszer) Amúgy Crowley féle és csak a Nagy arkánummal dolgozom.

2012. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kártya bármelyik. Könyv: amit meg tudsz érteni, és amiből jó tudsz tanulni.
2012. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jungi Tarot. Magaddal kezd a megismerést. :) A cigánykártya veszélyes, és a többi is.
2012. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én most az arany tarotot keresem, remélem hogy kapható majd ott ahol megvenni szándékozom, először meg is lepődtem hogy lehet ilyesmit venni a könyvesboltokban, neked sikerült vmit beszerezni azóta?
2012. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tarot pont hogy nem jövendölés, hanem iránymutatás. "Magas barna szemű idegent legfeljebb valamelyik szennylapos horoszkóp igérget, a tarot inkább hangulatokat, érzelmeket, helyzeteket ír le. A tarot ettől sokkal finomabban fogalmaz. Van, akinek ez tényleg túl ködös, annak a cigánykártya való inkább.


Nekem a Hajo Banzhaf-féle Tarot kézikönyv van, és számomra nagyon sokszor nyújtott segítséget.

2013. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os: akkor ez a Tarot könyv gyakorlatilag ugyanaz a modszer, mint a Ji King???

A Ji Kingre meditacioval ra kell hangolodni elöbb, igy jobb "valaszok jönnek". A Ji King elegge elvontan fogalmaz, mivel az ösi keleti nyelvböl forditva sok szo csak körülirassal magyarazhato.

1.

2013. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!