Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit tegyek, ha nagymamámat...

Mit tegyek, ha nagymamámat beszippantotta teljesen ez a tv-s pénzlehúzó jóslás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagymamám egy nagy kertes házban él és eléggé rossz környéken Borsod megyének is a legrosszabb helyén. Meghalt nagypapám úgy 12 éve és azóta egyedül él és a család fél, hogy betörnek hozzá és megölik... El akarjuk vele cseréltetni a házat vagy eladni, ő is ezt mondja, de nem tesz semmit pedig mi mindenben segítenénk neki. Amellet, hogy veszélyes helyen lakik nagy is neki az a lakás és a fűtés számla is 50 ezer télen és más megoldást nem tud rá sokkal jobban jönne ki, ha elcserélni vagy eladná és egy kissebb panelba költözne a központba ahol minden közel van és nyugodtan mehet haza aludni és így 5-10e forintból él és valószínűleg ez a cselekvésképtelensége a tv-s jóslások miatt van amik etetik a fejét, hogy nem fogja tudni eladni a házat meg, hogy ne adja el a házat semmi féle képp és még ez is visz el a pénzéből és mindig felhívja és a családnak nem mondja el (gondolom nem meri, talán azért, mert fél, hogy kiröhögnénk - fél, hogy hülyének néznénk.)... nem akarok oldalakat írni leegyszerűsítve ennyi a dolog. Mit tehetnék ez ügyben? Az unokája vagyok és fontos nekem. Talán csak beszélgetni akar valakivel? Talán átkéne verni, hogy rájöjjön az igazságra (gondolok itt egy hamis postai levélre amit én küldök jóslás ingyen néven és odabigyesztek egy hozzámtartozó számot amivel én "megjósolom" neki, hogy mi lenne reális ebben a helyzetben? Szóval már ilyesmikre is gondoltam... Van valami ötletetek?

2012. márc. 12. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne verd át, tiszteld az őseidet! Keressetek neki olyan lakást, ami szerintetek jó lenne neki. Ha unatkozik, akkor kutya/macska, könyv, rejtvény, tv, vagy megtaníthatod számítógépezni, hátha megszereti a passziánszt egy leharcolt gépen. A tv-s jóslásokra az hallgat, aki unatkozik! Kötögethet, hímezhet is, ha jó a szeme.
2012. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen jósolok neki 1.000.000 Hufért.

Egyébként el kellene neki magyarázni, hogy olyan válaszokat adnak ami bárkire jó, vagy egy kis beszélgetéssel ő adja meg nekik a választ.

Szóval pitiáner csalók. Legjobb megoldás az lenne, ha leülnének vele beszélgetni a műsor alatt és elmondani neki az apró trükkjeiket.

2012. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki hogyan működik ez az átverés itt egy youtube link: [link]

ui: ha az nem működne itt van ez (ugyanaz): http://www.youtube.com/watch?v=ngoGFVJ7pkk&list=LLAIE1kidziX..

2012. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami nektek jó nem biztos hogy neki is , én se szeretném, ha öregségemre bedugnának egy panelbe.....
2012. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Nem irigyellek! Amugy teljesen igazatok van.

Szerintem is le kellene foglalni valamivel mert annak hogy tobb 10 ezreket dob ki az ablakon nincs ertelme.

Nekem az ugrik be, hogyvegyetek neki szuletesnapjara/nevnapjara tarot katyat meg par konyvet amibol meg tud tanulni josolni maganak. Kb 6-7ezer forintbol megvan. S akkor mar legalabb nem dobalja ki a penzt az ablakon.

Ez is csak egy otlet...

2012. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na adtatok pár jó ötletet köszönöm szépen! Most azon vagyok épp, hogy nyugdíjas klubbot kutatok fel, de a szülinapos tartottkártya dolog nagyon tetszik!:D
2012. márc. 14. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!