Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki Budapesten olyan...

Ismer valaki Budapesten olyan látót vagy valakit aki kapcsolatba tud lépni a szellemvilággal?

Figyelt kérdés

már sok féle véleményt hallottam a szellemekről meg angyalokról hogy megidézték őket meg hogy veszélyes meg sok ilyen marhaság szeretném megtudni hogy mi belőle az igaz. nem lettem hívője de ha létezik nem árt tudni róla. valaki olyan kell aki be tudja nekem bizonyítani (nem lessz könnyű)

valaki ismer hasonlót ?



2012. márc. 16. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

> nem lettem hívője de ha létezik nem árt tudni róla.

Nem létezik.

2012. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szellemvilag, tehat a lathatatlanrol szol. SZerinted barmennyire tehetseges tisztanlato, hogyan fogja ezt bebizonytani neked, hogyan fog meggyozni teged annak a valosagarol, amirol neked fizikai, megfoghatot nem tud bemutatni?
2012. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
erről szeretnék megbizonyosodni... ha kamus akkor azt le fogom venni
2012. márc. 16. 18:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Én járok látóhoz.Amit ő eddig megmondott az úgy is volt,lett.Nagyon merem őt ajánlani.Lylia.Írd be a googlebe és mindent megtudsz,hol éred el stb stb....
2012. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát... ez a látással kapcsolatos ha jól tudom... exemmel amikor még 1üt voltam ő mondta hogy kitalálta az érzéseit a multbéli eseményeket és tippelt a jövőre (mert hogy az változhat) ha anélkül hogy bármit is csinálok kitalál olyan dolgokat amit nem tud akkor féluton van de az biztos h velem nem lessz könnyű dolga
2012. márc. 16. 18:19
 6/13 A kérdező kommentje:

ez a lylia .... ez az oldal nem csak hogy nem győzött meg hanem mégjobban elbizonytalanított... azaz hogy biztosabb lettem hogy ez egy kamu.

abban biztos vagyok ha van látó nem fogja reklámozni és fényezni magát ez egy közönséges bűvész alaptrükkökkel

2012. márc. 16. 18:27
 7/13 A kérdező kommentje:
jah mégvalami nem a jóslás érdekel.. a kövő hidegen hagy a multat szeretném tudni azért hogy hitelességet nyerjen a látó és a szellemvilágra vagyok kiváncsi arról is meg kell győzzön
2012. márc. 16. 18:28
 8/13 anonim ***** válasza:
A "híres" látók,jósokhoz előre be kell jelentkezni. Van idejük,hogy a segítőik információkat szerezzenek az áldozatukról. Amikor jósolnak,először általános dolgokat kérdeznek és mondanak. Közben figyelik a reakcióit. Ebből tudják,hogy milyen irányban induljanak el. Amit mondanak,annak egy része valóban bekövetkezhet,de a többi nem.
2012. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok az ilyennel :) nem adok semmilyen meghatározó jelet és úgy várom el a "szakértelmét" és tudni fogom ha blöfföl
2012. márc. 16. 18:53
 10/13 anonim válasza:
gizsi gazsihoz mehetnél
2012. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!