Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnák kapcsolatba...

Dash kérdése:

Hogyan tudnák kapcsolatba lépni a védőangyalommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy hogyan léphetnék kapcsolatba egy jó szellemmel, és mi lenne a következménye? Köszii a kommenteket, és a baromkodást mellőzzétek légszíves.

2012. márc. 11. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

"a baromkodást mellőzzétek" - szted egy ilyen kérdésre hogy lehet "értelmes" választ adni?

Lehet léteznek, lehet nem, de hogy nem tud velük senki kapcsolatba lépni, az fix. Egy ideig próbálkoztam ilyesmi dolgokkal, de inkább abbahagytam, h. be ne csavarodjak. És akiket megismertem a témában, azok közül egy sem volt 100-as. A tudatlanságnál, csak az elvakult hit az, ami veszélyesebb. De az képes pokolra küldeni bárki ember fiát, akár az isten nevében is, úgyhogy vigyázz magadra!


(és most lehet hogy az őrangyalod vezérelt ide engem, hogy válaszoljak a kérdésedre)


Jó utat!

2012. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Léteznek egy-két napos angyal tanfolyamok. Iratkozz be és megtanulod a praktikákat.
2012. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem léteznek védőangyalok, és Micimackó sem létezik !!
2012. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
De a Micimackó igenis létezik!
2012. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiaméval találkoztam 1990 tavaszán. Akkor 50 körüli szemüveges hölgy volt, bodorított hajat viselt és egy kis népautóval közlekedett. Nem akartam 2 útpadkán le-fel tologatni a babakocsit, ezért otthagytam a járda szélén, míg átlépek megnézni,hogy nyitva -e már a fagyizó. Tavasz volt, vasárnap délután, tudjátok az az időpont, amikor a legkihaltabbak az utcák. Kanyarodik a trabi, de ügyet sem vetek rá, háttal voltam az útnak, dudál ám, de veszettül. Vajon mit akarhat, megfordulok, nézem, integet, mutogat, mire odafordulok, és látom, hogy a babakocsi gurul a járdán, mert nem fékeztem le. A fiamat az aszfalttól 10 centinyire kaptam el, a boruló kocsival,vékony pléddel, vastagabb takaróval együtt. Köszönném meg a hölgynek, de teremtett lélek se közel se távol. Ennyi idő alatt nem érhetett végig azon az úton, kereszteződés sincs látótávolságon belül, marad a titok. Nagyobb korában, mikor elmeséltem a fiamnak megkérdezte, hogy honnan tudod, hogy angyal volt. Onnan, hogy a templom felől jött és a nap is kisütött, mikor elment. Megmelegítette a szívemet.
2012. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

20:33

De lehet hogy a Sátán volt. És azért mentette meg a fiad, mert ő az antikrisztus!

Jóvanna :) a poénon kívül, elég megható/klassz sztori.

2012. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem hinném, hogy lehetőséged nyílik arra, hogy kapcsolatba lépj akármilyen szellemmel :)

Lehet hogy léteznek, ugyanis sok dokumentum film szól médiumokról, akik látják őket. De ki tudja... :)

2012. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ARANY OLDALAK 342.OLDAL :)
2012. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!