Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki aki ert hozza josolna...

Valaki aki ert hozza josolna nekem ha megadom a szemelyes adataimat?

Figyelt kérdés
csak normalis valaszok varok!!
2012. márc. 30. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:
1987 09 27 az enyem a ferjeme pedig 1976 07 07 mar nagyon vagyunk babara de nem akar oszze jonni
2012. márc. 30. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:

A Te horoszkopod merleg a ferjedde rak.Itt egy link.

[link]

A ferjed 7 es szamjegyu, Te pedig 9 es .Minda ketto jo szam.(szammisztika)

Nem lehet h elkellene mennetek orvoshoz?Esetleg tul sokat szedted a fogamzasgatlot., ha szedted, vagy volt regen egy komoly felfazasod amit akkor nem vettel komolyan.Egyebkent kezd nepbetegseg lenni a meddoseg.Szep vilagot elunk.:( Remelem osszefog jonni a baba.E drukkolok.:)Fiatal vagy meg , szoval az se lehet hogy 30 elmultal es akkormar nehezebben esik a no teherbe.

2012. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a számmisztika fogja meghatározni az életed. Normális választ kértél. Nem vagyok materialista, sok mindenben hiszek. És abban is, hogy a hited és gondolataid nagyban befolyásolják életed. Tehát ha elhiszed, hogy amit a horoszkóp, vagy más mond neked a születési adataid alapján, akkor az is lesz. Én nem is foglalkozok jóslással, mert tudom, hogy nincs megírva a jövőnk. Olyan jövőm lesz, amit én akarok.
2012. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem keress meg egy profit, kérdezd meg a barátnőidet, ők kivel jósoltatnak, és szánd rá azt a párezer forintot! Azért a barátnőidet és ne egy reklámból vegyél címet, mert egy hiteles kapcsolat kell, valamint ne sok ezer legyen az ár! Miért kell fizetni érte? Mert semmi sincs ingyen!
2012. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

menjetek inkább nőgyógyászhoz, vagy próbáld meg velem.

34/F 17,5 cm

2012. ápr. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kossz a ferjemnek 21cm
2012. ápr. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!