Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen a hiteles jós?

Milyen a hiteles jós?

Figyelt kérdés

Szerintem:

- mivel ez egy női principium ezért az illető nő

- sosem jósol Tv-ben,telefonon, csak személyesen

- nem villog a médiákban,hanem teszi csendben a dolgát

- nem hiteget azzal,hogy az anyja ,a nagyanyja az ük anyja is már jósolt és boszorkány volt

- mielőtt hozzámész szellemileg és lelkileg rákészül

- tény hogy ez egy vele született adottság ,ami fejleszthető

- nem tingli-tangli tanfolyamokon tanulható

- nincs a kártyájára + segéd szöveg felírva(aki tudja az tudja )

- nem csillagászati összegeket kér,mert hisz a tudásában annyira,hogy tudja úgy is meglesznek vele elégedve és ajánlani fogják egyre jobban és jobban

- de aki igazán lelki ismeretes ,azt mondja a végén –Adj annyit amennyit te tudsz !



2012. ápr. 16. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ideális lenne, de ilyen szerintem nincs!
2012. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
minek megjósolni a jövőt pénztért ha te ingyen alakíthatod azt?
2012. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen a hiteles jós?"


Olyan mint a vegetáriánus krokodil. Vagy a becsületes politikus. Vagy a párhuzamos merőleges.

2012. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem is kérdezgettek az elején semmit, hogy mért mentem,mi érdekel,párkapcsolatban vagyok vagy sem. Hiszen nem azért mentem ,hogy ők kérdezgessenek.....
2012. ápr. 17. 00:52
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

A jóslás ma sem hiteltelenebb, mint 2000 éve.


A jóslás sosem volt hiteles, és mindig is csalók végezték.

2012. ápr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért? Talán van hiteles jós?
2012. ápr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Női princípium? Miért is?
2012. ápr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csak nem felkavartam az álló vizet?

Itt az ideje,hogy a selejtje kihuljon.Valóban sok a csaló és sok a butus ember……….


Az általam megtapasztaltak szerint fogalmaztam meg a ’’kritériumokat,,

Akár a gyógyítás ,jóslás stb.egy talentum amit Istentől kapsz,hogy segít másokon,de nem azért hogy ebből élj meg. Valóban isten koporsóját sem vitték ingyen és muszáj,hogy meglegyen az egyensúly az adok-kapok.

A jóskártya egy segédeszköz(aki magasabb szinten van annak már erre sincs szüksége)

A jósnő egy közvetítő,aki közvetíti az iformációt.Az hogy az információ honnan kitől jön ez már egy másik kérdés



Az emberek nem egyforma szinten vannak szellemileg,lelkileg.

Isten valóban saját szabad akaratot adott nekünk embereknek(még az angyaloknak sincs) és ez által valóban mi alakíthatjuk az életünket.

Ha te már elég tudatos vagy és magas szellemi-spirituális,szintre jutottál,vagy csak egyszerűen fergeteges önbizalmad van. Gratulálok és bizonyára boldog vagy hiszen te alakítottad az életed –én is szeretlek……………..



Én is voltam úgy ,hogy a jövőt illetően nem voltam biztos a döntésemben.

Vagy a saját vagy más érzéseivel elfogult voltam. Vagy tudni akartam valójában mit gondol rólam valaki,mennyire bízhatok meg benne.



Női princípium a befogadó , a férfi a kiterjedő. Nő a Lélek, érzelmek, hangulatok, fantázia, álom, ösztön, szükségletek. Sötétség, éjszaka, emlékek.

A nők képesek mindkét agyféltekénket egyformán és egy időben használni, míg a férfiak nem. A nők és a férfiak különböző területeken teljesítenek jól, ezért valószínűleg más és más az érdeklődési körük is. A legfrissebb vizsgálati eredmények szerint az úgynevezett kérgestest (corpus callosum), amely a két agyfélteke közti kapcsolatot biztosítja, a nőknél jóval vastagabb, és több idegpálya halad benne. Ez már funkcionális szimmetriát is feltételez, hiszen a kérgestest az agy információs sztrádája, rajta keresztül kommunikál a két agyfélteke egymással. A női agy funkcionális kiegyenlítettségére utal az az új felfedezés is, hogy a gyengébbik nem esetében a verbális képességek agyfélteke szerinti elkülönülése kevésbé erőteljes, mint a férfiaknál. A halántéklebenyben elhelyezkedő, a nyelvi feldolgozásban részt vevő planum temporale például a nőknél mindkét agyféltekében nagyjából hasonló méretű, míg a férfiaknál a jobb oldalon jóval kisebb, mint a balon.

2012. ápr. 17. 03:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Valaki ajánlja neked. Te bejelentkezel hozzá és ő felkészül a jóslásra.

Van ideje ezalatt rólad tájékozódni. Akár az "ajánló" is lehet az informátora.

Amikor jósol,akkor figyeli a reakcióid,és tudja,hogy merre menjen tovább.

Ilyen egyszerű ez a "jó" jósoknál.

2012. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hiteles jós, beszarok a röhögéstől.

"de aki igazán lelki ismeretes ,azt mondja a végén –Adj annyit amennyit te tudsz !"

Ha úgyis jós, pontosan tudja mennyit tudsz adni, tehát el is kérheti a konkrét összeget, nem? ;)

2012. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!