Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van bármiféle hiteles bizonyít...

Van bármiféle hiteles bizonyíték a szellemek létezésére?

Figyelt kérdés
Aki tud, az mondjon párat, vagy linkelje ide.

2012. febr. 21. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Paranormal activity muhahahaha
2012. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ennél kicsit komolyabb válaszokat várok.
2012. febr. 21. 19:31
 3/18 SlenderMan -okos- ***** válasza:
75%
Ha szellemekre nem is, slandermenekre van.Pl. itt vagyok én. Gyereket eszek minden nap és halálra rémítem a túristákat. Üdv: SlanderMan
2012. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én tegnap láttam elsuhanni egy fehér alakot az udvaron hajnali 2-kor.. persze valószínűleg megint a nagyfater hülyéskedett a lepedőjével meg a zseblámpámmal...:(
2012. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mónih ***** válasza:
100%
Szerintem léteznek..:D
2012. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Anyám furcsa története gyerekkoromból, meg a régi házunkban történt furcsaságok. De feküdtem már be éjszaka sír mellé, és nem vitték el a lelkemet a szellemek, szóval valószínűbb hogy egyesek (mint én) hajlamosabbak természetfeletti erőket látni a furcsa dolgokba. Én nem tudok konkrét bizonyítékról, pedig utána olvasgattam a dolgoknak. De ha lenne is konkrét bizonyíték, semmivel se hinnék el többen hogy léteznek, mint most.
2012. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lilith1994 ***** válasza:
57%

Erre én egy kérdéssel válaszolnék.

Van rá bizonyíték hogy szellemek nem léteznek?

Egyébként nem értem hogy azok az emberek akik nem hisznek az ilyesmikben és csak fikázni tudnak érdemben nem tudnak hozzá szólni azok minnek olvassák az ilyen kérdéseket. Szerintem az ilyen emberek inkább mennyenek vissza a maguk kis földhözragadt világához és ez nem sértés nem provokáció csak javaslat. Ezekután most jön majd a sértegetés meg a hasonlók de az igazság néha fáj.

2012. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg személyes beszámoló van, amelyekről nem tudom, hogy hogy döntöd el, hiteles-e. Nagyon érdekes a tudományban, hogy mi az, amit hitelesnek fogadunk el... A szellemek egyik tipikus jellemzője (már ha léteznek), hogy kiszámíthatatlanok, mint az emberek. Emiatt valószínűleg nem fogják tudni megismételhető kísérletekkel bizonyítani a létüket, sőt. Az ismétlődő szellem-jelenségek sokszor inkább csalásra utalnak.
2012. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7. válaszolónak: Én nem mondtam, hogy léteznek szellemek, de azt sem, hogy nem. Ha látnék egyet, vagy ha tudna valaki egy megdönthetetlen bizonyítékot mutatni, akkor elhinném, hogy léteznek. Bizonyítékok alatt pedig nem az óvodás gyerekek rajzait értem, meg nem is azt, hogy két buggyant csávó éjszaka hazafele menet a kocsmából tökrészegen árnyakat videóz a telefonjával, aztán feltölti YouTube-ra.
2012. febr. 21. 20:08
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs bizonyitek a nemletezesukre az meg nem jelenti azt hogy leteznek.

Van egy lathatatlan torpepincsim.Bizonyitsd be hogy nem letezik.

Egyebkent leteznek:

[link]

2012. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!