Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyából jóslás. Ez...

Cigánykártyából jóslás. Ez vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

Szerelmes nő, szerelem, házasság, vágy, ajándék, látogatás!

Ezeket összeolvasva mit jelent a jóslat?


2012. máj. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű.
2012. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyjuk már:) Nekem is kijöttek már ezek, mégse kaptam ajándékot, nem lettem szerelmes,se semmi:)
2012. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a cigány ellopta a pénztárcád amíg a kártyákat lested.
2012. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem egészen tiszta, de:

Szerelmes nő = maga a kérdező

Szerelem, házasság, vágy = nagyon erősen szeretnél valamit, valakit. Úgy érzed, úgy gondolod, hogy amennyiben az a valami (valaki) a tiéd lesz, az a legnagyobb ajándék az élettől, amit csak kaphatsz

Látogató = találkozol (beszélsz) valakivel, amely után rádöbbensz arra, hogy amit (akit) szeretnél magadnak, a megszerzéséhez szükséges eszközök már régen a birtokodban vannak, csak rajtad áll, hogy rátalálsz-e ezekre az eszközökre, és képes vagy-e az áhított valamit (valakit) segítségével valóban megszerezni. Lehet ez tárgyi eszköz, vagy belső értétek, érzelmek, képességek, akármi.

2012. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit bele magyarázol!
2012. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Drága!


Van egy ált. lap jelentés ,de ez még így kevés.

Ugyanezek a lapok egy másik személynél mást jelenthetnek.

Ezért csak is a személyes jóslás tartom jónak, mivel a jós’’ megérzései,, hozzáadódnak a lapok jelentéséhez és így nyernek értelmet.


Az ilyen megérzésekkel születni kell,nem tanulható könyvekből,tanfolyamokon.

Részint fejleszthető,de akinek nincs született adottsága abból sosem lesz jó jós !


- bármennyire is most szerelmes vagy ,és az egész jövődet előre elképzeled ezzel a személlyel.,sajnos nem ő a te lelki társad, nem ő vele fogsz összeházasodni……..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__2871218-mily..


De jobb lenne , ha nem magadnak, hanem egymásnak próbálgatnátok jósolni.

2012. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!