Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért nem jött be minden,...

Miért nem jött be minden, amit a jós mondott?

Figyelt kérdés
Anyám beszélt kb 1 éve egy jóssal, aki sok mindent megmondott neki, amik be is jöttek. Mint pl az apám halálát, és annak körülményeit is. De azt is jósolta, hogy én meg megtalálom az igazit! De ennek már majdnem 2 hónapja meg kellett volna történnie, és eddig semmi! Ez a része a jóslatnak miért nem teljesült? Míg a többi igen!

#jóslat #jóslás #teljesületlen jóslat
2012. ápr. 29. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tudod amikor joshoz fordulsz, ott megindoklod, hogy miert mentel oda, tehat mar az alapot megadtad, es ebbol tud elindulni.

Ha most te szinten leirnad itt a forumon, hogy valojaban mit akarsz, miert nem talalod emg az igazit, akkor barki megtudna josolni, hogy mire szamithaszt, mit valtoztass pl. ennyire egyszeru ez!

Anyukad elmondta a josnak, hogy a ferje ...betegsegben szenved, s tudni akarja, hogy mire szamithat?

Mar maga a betegsegtunetbol is kiderult, hogy halalos betegseg pl. tehat elmondta, hogy mire lehet szamitani.

2012. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
mert naiv voltál h hiszel még az ilyenekben, akinek meg bejön csak mázlija volt
2012. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Lehet,hogy ott van az orrod előtt csak nem veszed észre.De ha keresed nem fogod megtalálni. ;)
2012. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Anyám is hasonló magyarázattal jött. De van így értelme a dolognak? Megtaláltam, de mégsem az enyém. Ez nem paradoxon?

2012. máj. 1. 23:07
 5/13 anonim válasza:
Én is voltam már jósnőnél,és amit jósolt minden bejőtt.Csak pár év csúszással!Tehát ne legyél szomorú,biztos te is igy vagy ezzel.
2012. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem szomorú vagyok miatta. Jobb szó rá a dühös!

Apám halálára 2 hónapot adott. Bejött, 1,5 hónapjára. (Akkor azt mondtam, akár sose találjam meg az igazit, csak ebben tévedjen!)

A bátyám üzleti és magánéleti változása ugyancsak akkorra jött be, mikorra megmondta.

Amit rám mondott, annak március közepéig kellett volna teljesülnie. Ez az egy, ami nem jött be! Minden más stimmelt, tehat kb 90%ban mondott "igazat". Szerintetek ne legyek dühös emiatt?

2012. máj. 2. 18:04
 7/13 anonim válasza:
Szerintem ne legyél dühös miatta.Esetleg próbálkozz meg egy másik jósnőnél. :D De még egy jósnő is tévedhet néha nem? :)
2012. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 claidheamohmor ***** válasza:

Hm, én már láttalak téged valami vallási kérdésben kommentelni... :) Buzgó katolikusként a jósolással akkor hogy állsz? :)

Az igazit meg feltehetőleg csak akkor találod meg, ha keresed... kicsi rá az esély, hogy benyit az ajtódon, miközben itt pötyögsz a gyakorikérdéseken... :D

Esetleg a vasárnapi misén, és ezt most nem szivatásból mondom, oda járnak rendes lányok,és még lenne bennetek közös vonás is.

2012. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 claidheamohmor ***** válasza:
ja, egy-két hónap ide vagy oda meg aztán tényleg nem számít...
2012. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nos igen. Láthattál. És már nem rohangászok jósok után. Volt egy korszakom, mikor erősen foglalkoztam a wiccával. Ismertem jóslási technikákat, de nem nagyon használtam őket. Korábban viszont volt 1-2 jó tapasztalatom jósokkal, de annál több rossz. De ma már valóban babonának, s ezáltal keresztényhez méltatlannak tartom az egészet.

Ez a jóslat viszont, amit említettem, kicsit más. Egyrészt, mikor ezt anyám megkapta, már leszámoltam a jósokkal. Viszont kérdéseket vet fel bennem, hogy miért ez az 1, ami nem teljesült? Úgy érzem, van kint a világban egy lány, akit Isten nekem rendelt. Ez a jóslat fellebbentette előttem a reményt. És mégsem jött be! Ez nem lenne frusztráló?

A templom meg jó ötlet, csak az a gond, hogy nem vagyok sem pedofil, sem gerontofil. A fiatalok körében meg nem túl nagy a templomlátogatási kedv.

2012. máj. 4. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!