Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki lehet olvasni a kristálygöm...

Ki lehet olvasni a kristálygömmből ennyi mindent?

Figyelt kérdés

Fel tettek egy kérdést a jósnak és belenézve a gömmbe máris mondta a bonyolúlt összefüggéseket, ezt hogyan lehet megcsinálni a gömbbel ? Amikor nem látható benne ennyi minden


http://www.youtube.com/watch?v=5d7SIQabjWo


2012. máj. 15. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne, hogyan tud a jós kellemetlen éjszakát szerezni az embernek ?
2012. máj. 15. 17:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kiolvasni belőle semmit se. Kellemetlen éjszakát egy embernek egy egyszerű gyakorlattal lehet okozni, de ezt nem írom le, mert kezdők hiába próbálják meg úgyse működne nekik.
2012. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lol ez mekkora.

Még fenyegetőzik :D

2012. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak olyannal lehet amin a 100 fogú cigányasszony három napig kotlott. És csak akkor jó ha fényesre kotlotta. Így lesznek tisztán láthatóak a bonyolult összefüggések.

Az ilyen gömb ritka kincs, csak Mordorban lehet találni. Én sosem lennék olyan bátor, hogy útra keljek érte.

2012. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az össze jós , látnok , stb. csak egy nagy csalók mert általában általánosságban beszélnek ami szinte mindenkire igaz . De szerintem az is nagy hülye aki beveszi ezeket .
2012. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

persze hoyg hazugsag az egesz, akarmilen jos gyuhetne,

feltennek neki olyan kerdest amire nem tudja a valaszt

2012. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én szerintem a gömb az hülyeség ezek az emberek értenek hozzá valóban de máshogyan állapítják meg ezeket a dolgokat.

;)

2012. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!