Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Atlantiszi számmisztikus a...

Atlantiszi számmisztikus a jövődet látja?

Figyelt kérdés
Párom járt egy atlantiszi számmisztikával foglalkozó hölgynél,aki közös jövőt,házasságot,gyerekeket jósolt nekünk.Szeretném tudni, hogy ebben mennyire lehet hinni, jóslatnak számít-e ez egyáltalán?
2012. máj. 25. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem nehéz jósolni. Bárkinek mondhatja ezt egy kuruzsló.
2012. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyire még én is tudok jósolni . Megjósolom hogy egy szép autótok lesz . Na , ez valószínőleg be fog jönni , mert az emberek 90 %-ának van autója . Ebből az adatból kiindulva nagy a valószínűsége hogy nektek is lesz . Ha még nincs .
2012. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tomy88trance ***** válasza:
Nincsenek igazi jósok csak jó hazudók és jó emberismerők, ennyi!
2012. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Platón tudná, hogy több, mint 2300 év múlva is egy rakat ember életi a sci-fi-jét, akkor szerintem a térdét csapkodná a röhögéstől :D


De kíváncsi vagyok, vajon 3000 év múlva az emberek pl a Gyűrűk urát is egy megtörtént eseményének fogják elkönyvelni, egy elsüllyedt, de létezett földrészről? :D

2012. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem:

A jövödet te alakitod, egy adott pillanatban szamtalan döntestöl függ, hogyan tovabb. Igy lehetseges, hogy amit josolt, az ugy törtenik, ha ti is ezt akarjatok es ezert tesztek. Ha maskent döntötök, mashogy törtenik.

2012. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szolsz semit közben csak végighalgatod mit mond.Akkor elhiheted,mert vannak olyanok akiktöl kérdezgetsz ezt azt és abbol ki szedik mirre vagy kiváncsi,és elmondja neked a joslatott aminek a fele sem igaz.
2012. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki atlantisszal hozza magát kapcsolatba, az csal. Főleg aki atlantiszi számmisztikával, és miegyébbel foglalkozik. Elég érdekes több mint 10000 év távlatából újra felfedezni egy meg nem talált civilizáció vallási misztériumait.
2012. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!