Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki megjósolná nekem,...

Valaki megjósolná nekem, meddig küszködöm még az anyagiakkal?

Figyelt kérdés
Kisboltom haldoklik, melékállásomban is egyre kevesebb a munkám, több a kiadásom, mint a bevételem évek óta, párom tart el, meddig küszködjek?

2012. máj. 31. 07:33
1 2
 1/12 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Pontosan addig tart,amíg a pénz hiányától való félelem a fókuszod középpontjában van!

2012. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valamit azért tudnod kell. Levezetem, hátha úgy könnyebben érthető.



--> Több munkalehetőség, hitelfelvételek agyba-főbe

--> Válság

--> Munkahelymegszűnések, a hitel visszafizetések összege emelkedik

--> Az emberek próbálnak a feleslegesre nem költeni, és a legolcsóbb áron beszerezni az adott terméket, amit szeretnének, vagy egyből a legolcsóbbat veszik meg mindenfajta márkajelzés hanyagolásával

--> Sok vállalkozás csődbe megy a fizetésképtelenség, a vásárlóerő megcsappanása miatt

--> Még inkább szorul a hurok a hitelesek nyaka körül, fokozódik a munkanélküliség, kilátástalan a pályakezdők, középkorúak helyzete, leépítések, az új adóforma miatt kevesebb munka ugyanannyi bérért, vagy átcsoportosítják a munkaidőt, így megkurtítva a munkavállalók fizetését, de minimalizálva a kiadásokat.

--> Sokan depresszióval küzdenek, kilátástalan a helyzetük, segélyen, a szüleik vagy párjuk nyakán élnek.



Nem ördöngösség ez, és senki nem tudja megjósolni, mikor fog jól menni a szekér.

2012. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is az orbánc kormány marad fent, akkor még sokáig!! És ez tuti.
2012. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Add el a kisboltod és költözz belőle külföldre,ott jobban fog menni a sorod. Vagy vidd lejjebb az árakat, akkor lesz több vevőd.


Kisbolt...Ha a te kisboltod is olyan, ami a mi lakótelepünk sarkán áll, akkor nem csoda, ha halódik.Ebben a kisboltban, duplája a termékek ára annak, ami a pár lépéssel arrébb lévő ABC-ben kapható, pedig az sem tartozik az olcsóbb boltok közé.Múltkor végszükségből ott vettem egy 2 literes ásványvizet, meg 2 kis doboz konzervmájkrémet, és 400 Ft ot fizettem!!Azt hittem hanyatt esek!Persze a bolt mindig kong az ürességtől, én sem teszem be a lábam többé oda.

2012. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, vidd le az árakat, így tudod odacsalni a vevőket a jó megjelenésen, tisztaságon, kedvességen kívül. Próbáld meg új hasznos termékkelek odacsalogatni őket, viszont az olcsóbbak közül szerezd be azokat.
2012. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Limonada a kerdes, de jo fej vagy mivel magyar polgarok valaszala epekeds... es jo.

De a kerdesed matematikai jellegu es mint egy keplet erzesek nelkuli es semitmondo lelkileg...

Kisbol, haldoklik ,keveseb, munka, kiatas, evek, bevetel,Par...

figyelj : [link]

2012. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kuldok neked smst es remelem tudok majd néked segiteni valamiben legalabb is igyekezni fogok
2012. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja es megjosolni semifele kepen nem lahet...

mert az csak hazugsag ez a blog is azert lett megnyitva hogy a szegeny emberek igazsagot kapjonak az ertelmes polgaroktol kik elmagyarazok a joslas nem letezik.

Letezik valami mas, amivel tenylgesen meglehet mondani mi lesz holnap es 100% ra

es ugyis tortenik.,

2012. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az árak a kisboltokban főleg a járulékok, adóterhek, bérleti díj, stb miatt magasabbak, mint a nyavalyás multikban, és láncüzletekben. Nos, az enyém a város 8 hasonló jellegű üzlete közt mégis messze a legolcsóbb... Úgy gondoltam, jó ötlet, de ez eddig nem jött be.
2012. máj. 31. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:

szia aki könyvéből most segítek neked az a nagy Fontorusz Henrik (kr.e 1200-1300 körül élt) Őt mindenki nagyra becsülte indiában és meg is érdemelte hisz lenyűgöző dolgokat tett én mint archeológus egyedül birtoklom a világon ezt és még 4 mágiával kapcsolatos könyvet .

A könyv arról ír hogy a szellem világgal hogyan lehet kapcsolatot létesíteni és miért kell ez : a könyv gyönyörű magyarázatokat ad arra miért érdemes szellemekeet idézni :

Azt mondja a szellem nem kísért hanem segít és jósol hogyha kell. (ez magyarra át fordítva ) Én is próbálkoztam ezzel ezekböl a könyvekből és elképesztő jelekre lettem figyelmes : Az jóslás gyertyával , nyers hússal és 5 friss tojással zajlik a gyertya mellett el kell mondani egy rövid szöveget : Pitrumusztu grambiko delifóre ez után a nyers húst ( disznó vagy marha lehet ) egy tányérba kell ki rakni majd rá dobni az 5 tojást és el ásni és ott is elmondani a szöveget , ezekután a szellem megidéződik és a következő 2 napban jelek sorozatát fogja neked adni ( ő tudni fogja mire akarod kapni a választ így írja a könyv )


Ha gondolod ki próbálhatod én elképesztő jeleket kaptam és elképesztő tanácsokat , lehet neked is ez kellene ( ha utána akartok nézni a könyvnek nem fog menni mert a könyvből egy példa van és az sem magyarul , a nevek nem pontosak a henrik nem indiai név de ezt láttuk a fordításnál megfelelő névnek )

2012. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!