Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira szeretnénk, még eggy...

Annyira szeretnénk, még eggy babát, csak félünk hogy nem bírnánk anyagiakkal, más is küzd ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Aha.

Csak mi még 3at szeretnénk Picur mellé.


Anyagiak? Most van x Ft, mire több kell, annyi lesz.

Nagy dilemmát nem okoz.

2010. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én többek között ezért nem vállalok másik babát. Nagyon jó lenne, de azért nem fogom hagyni éhezni a nagyobbik gyerekem és a férjemet sem, hogy szülhessek még egy gyereket, aki aztán szintén nélkülözni fog. Mindezt persze azért, hogy nekem jó legyen. Azért az az önzés világcsúcsa lenne, ha nagyon komoly nélkülözésbe kergetném bele az egész családom (beleértve a születendő gyereket is) azért, hogy én szülhessek másodszor is. Van még időm, ha később jobban alakul az életünk akkor vállalok másik babát, ha pedig nem, akkor egy gyerkőc marad.
2010. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.nagyon szeretnék másik babót,de most mi sem tehetjük meg.
2010. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát én is így vagyok,még nekem is van időm szülni,és csak abban reménykedem,hogy kicsit később jobbra fordul minden és be válalhatom a harmadik babát!Szép napot mindenkinek!
2010. febr. 14. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!