Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek igaz lehet az...

Szerintetek igaz lehet az hogy nem lehet gyerekem, egyik ismerősöm jósolta? ( többi alul)

Figyelt kérdés
állítólag 5 évig tanult tenyérjóslást
2012. jún. 10. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt jósolták, hogy 2 gyerekem lesz, és egy lett. Így higgyél a jóslatokban.
2012. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkább orvost kérdezzél.
2012. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
általába mindenkinek két gyereke születik sztem
2012. jún. 10. 21:01
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem kártyából jósolták meg, hogy gazdag férjem lesz és 5 éven belül. nos ennek 8 éve és még mindig nem mentem férjhez. erről ennyit.
2012. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát csak gratulálni tudok a nagyeszű ismerősödnek!Ilyet mondani nagy felelőtlenség.Valószínű nagyon fiatal lehetsz még, ha elhiszed az ilyesmit. A jóslás ritkán találja el az igazat.Nem szabad hinni benne.Ha orvos mondaná, még akkor is kétkednék.Mennék másik dokihoz,és csak akkor hinném el, ha még 50 évesen se lenne gyerekem.
2012. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2012. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nehogy emiatt ne védekezz!
2012. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem a tenyeremből 1 gyereket jósoltak,és van három.

Minden jós szélhámos.

2012. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kétlem :)

Az hogy elvileg tanult 5 évig azt jelenti, hogy belekontárkodott, de semmit nem tud. A tenyérjóslást amúgy is eléggé.. hát.. buta dolognak tartom a mai világban. Komolyan kell tanulni megfelelő emberektől, és megfelelő kreativitással, ha valami kis eredményt akar.


A legnagyobb akadályt a félelmeid jelenthetik, vagyis ha általuk bekorlátozod a tested. Mert az nagyon érzékeny "szerkezet" ami reagál az erős gondolatokra.

Engedd el a félelmeid és légy boldog.

2012. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Csapj rá tenyérrel a forró rezsóra. Probléma megoldva. Utána azt rajzolsz rá amit akarsz.
2012. jún. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!