Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik ismerösöm most szült...

Egyik ismerösöm most szült kérdésem:lehetséges e hogy meginduljon az én tejem? 18 honapig szoptattam most 3 éves a gyerekem lehetez? Mikor sir ugy érzem mintha beindulna és váladékozik is nos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem a www.lll.hu oldalon olvastam, hogy aki már szoptatott egyzser, annak a megfelelő inger hatására megindulhat a tejelválasztás. Olyan példára emlékszem, hogy egy anya nem tudott szoptatni valami okból és az ő anyukája, tehát a nagymama szoptatta a babát. Nálad megfelelő inger úgy látszik már a baba sírása is. Ez kicsit olyan mint a Pavlov kutyája vagy amikor citromra gondolunk és összefut a nyál a szánkban.
2009. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy csecsemős nővér mondta a kórházban, h ilyen módon lehetséges, hogy időnként örökbe fogadott babát is tud szoptatatni a nevelőszülő.
2009. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!