Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyajóslás kimutatja,...

Cigánykártyajóslás kimutatja, hogy mikor lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mutatja ki, maximum mond valamit jós, te meg aszerint fogsz élni, és bevonzod úgymond magadnak a társat.

Nem tudja megmondani senki, hogy mikor lesz kapcsolatod, még te sem.

Vagy jön a szerelem, vagy nem, nem lehet manipulálni ezt.

2012. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy jós talán megtudná mondani
2012. jún. 23. 22:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács: ne hallgass arra, aki jósnak mondja magát és közben szép pénzeket akaszt le rólad. Fogalmam sincs, hogy tényleg vannak-e olyanok, akik meg tudják mondani a jövőt (valószínűbbnek tartom, hogy nem, max. azt, hogy bizonyos jelekből következtet arra), de ha létezik is ilyen ember, az nem kérne a tudásáért több százezret, és nem az EzoTV-ben hirdetné magát. Az ilyen igazi jósokról inkább azt tudnám elképzelni, hogy annak jósolnak, akiről úgy érzik, hogy szüksége van arra a tudásra, amit nyújthatnak. Mert a jövőt tudni szerintem nem szórakozás kérdése. Az komoly dolog. Főleg, ha előre meg van írva, mert akkor esélyed sincs változtatni és nem biztos, hogy jó tudni, hogy másnap meghalsz. :P


Bár én nem hiszem, hogy a jövő előre meg lenne írva és meg lehetne mondani, mi lesz. Max. a tapasztalt ember bizonyos jelekből következtethet rá, például ha borús az ég, eső lesz. Vagy ha szerencsejáték-függő vagy, akkor előbb-utóbb elveszted mindened. Ha ismered magad, akkor te is megválaszolhatsz magadnak ilyen kérdéseket. De azt, hogy "holnap Marika nénit elüti egy autó, miközben bevásárolni megy"? Ennyi erővel veszek a legközelebbi boltban egy pakli cigánykártyát, beöltözök valami "jósnős" ruhába, aztán 50.000-ért mondok neked valamit, ami vagy bejön, vagy nem.

2012. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg tudja mondani, amikor kéri a pénzét tudni fogod hogy tartós párkapcsolatod lesz a hitelügyintézővel.
2012. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
igen. Amikor megkoömolyodsz és nem adod egy cigánynak a pénzed fas*ságokra.
2012. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
57%

Igen, meg tudja mondani.

De ellenben az előttem szólóakkal, én szoktam jósoltatni ismerőssel. Mindig bejön amit mond. Immáron 10 éve. NEM KÉR ÉRTE PÉNZT!!!! Igaz inkább csak játéknak fogom fel. De mindenképp érdekes!

2012. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Igen....de attól függ mennyit fizetsz...minél többet annál tovább tart....Sőt ha k.rva sokat adsz akkor helyben ő lesz a párod jóslás nélkül....Amúgy ekkora baromságokra pénzt fizetni írtó nagy hülyeség...Senki nem tudja megmondani mikor lesz párkapcsolatod..
2012. jún. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
A pontos idejét nem fogod megtudni belőle. Nekem a barátnőm szokott néha jósolni. Azt mondta ez nagyjából a közeljövőre vonatkozik, ami lehet akár csak 1-2 év, de lehet valamivel több is. Amúgy nekem kb. ugyanazok szoktak kijönni, idősebb férfi (vele kapcsolatban elég zavaros dolgokat mondott), betegség, sok pénz. Ezekből kettő már be is jött. Szerelmes lettem egy nálam 23 évvel idősebb pasiba, de nem lett belőle semmi komolyabb. Aztán pont múlt héten műtöttek, ki kellett venni a torokmandulámat, meg van egyéb bajom is betegség terén. Nagyon bízom benne, hogy egyszer a sok pénz is be fog jönni. :) Szóval szerintem van benne valami. Viszont a TV-s jóslást marha nagy hülyeségnek tartom, csak pénzlehúzás. Ehhez fontos a személyes kapcsolat, főleg hogy a lapokat is magadnak kell kiválasztani.
2012. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Azért az Ezo.tv.-n is van akit rendesen rá tud mutatni a jövőre. Fatima jósnő pl 3 perc alatt, ami vmi 1500 Ft. , nekem elmondta, hogy látja, hogy már régóta nincs párkapcsolatom és még az év második felében jön vki. Érdemes inkább a fiatalokat hívni, ha kiváncsi vagy a jövődre, mert ők kevesebb idő alatt elég sokat elmondanak.
2012. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Te jó ég...ha a hülyeséggel világítani lehetne...megvakulnánk. :P Fatima jósnő... LOL. Majd akkor hívom az Ezo-tévét, ha heccből ki akarom dobni a pénzem az ablakon. A vicces (vagy inkább szomorú) az egészben az, hogy amíg más ember becsületesen, keményen megdolgozik a napi betevő falatért, egyesek abból élnek, hogy véletlenszerű hülyeségeket mondanak a gyanútlan "ezósoknak". Lehet, jobban megérné fölcsapni jósnak...
2012. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!