Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az hogy nincsenek barátaim?...

Mi az hogy nincsenek barátaim? Se párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy legyen barátnőm, elkéne járnom szórakozni, vagy közösségekbe, de viszont ehhez sincs meg a kulcs, mivel nincsenek barátaim akikkel tudnék menni. Sose hívnak sehova, ma is előttem hívtak meg 2 gyereket egy közös táborba én meg álltam ott mint a hülye rám se bagóztak. Szerintem azt is észrveszik rajtam hogy nicns barátnőm és senkinek nem kellek és talán ezért is viszonyulnak így hozzám. Van még valaki hasonló szituációban?

2012. jún. 10. 11:49
 1/3 anonim válasza:
Csöki vagy,keress valakit aki ugyanilyen, kezdj el beszélni hozzá még az is lehet, hogy barátok lesztek.
2012. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj egyedül bulizni.én is szoktam :D.

Mi az hogy senkinek nem kellesz?A kinézeteddel kezdj valamit ha esetleg szerinted probléma van vele,vagy esetleg a modorodon változtass és találsz barátnőt.

2012. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
menj el valahová egyedül. beszélgess minél több emberrel, keresd a legszimpatikusabbakat! :) segíts, minél többet! jótékonykodj, menj el állatmenhelyekbe segíteni, könyvtárba, vagy olyan munkát válassz, ami során sokat kell beszélned, kommunikálnod. kedves, értelmes lányokkal tudsz megismerkedni könyvtárakban, parkokban (pl. kutyát sétáltatva), etc. menj sportolni! mozogj, így jó alakod lesz, és még új arcokat is megismerhetsz. pl. fuss, járj el úszni, jelentkezz be valamilyen sportklubba. így barátokat is szerezhetsz, és előbb-utóbb a szerelem is rád talál :) légy bátor :) szorítok neked!
2012. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!