Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Járt már valaki Lilia jósnőnél...

Járt már valaki Lilia jósnőnél? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

itt van ni:

[link]

2012. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Visít róla hogy csaló. Egyébként azok akik hirdetik magukat és pénzért dolgoznak csalók. Ez ilyen általános tapasztalat. Hathor papnője...az a vallás legalább 2000 éve kihalt....
2012. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
visít?? pedog jókat írnak róla a vendégkonyve, meg máshol is olvastam, hogy ö jó.
2012. júl. 3. 19:24
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Aki pénzért árulja jövőt, és még ilyen csilivili módon hirdeti is az elég egyértelműen hantázik. Kétségtelen, vannak akik mesteri szinten tudják úgy forgatni a szavakat, hogy ráismerj benne magadra. De attól még ugyanúgy hazudik, mint az összes többi. Szerintem vegyél egy pakli tarot kártyát, és jósold meg magadnak a jövődet te magad. Ha nem tudod hogy kezdj hozzá, vegyél egy tarotról szóló könyvet, vagy nézd meg a neten a kártyák alap jelentését. Többre mész mintha jóshoz futkosnál. Olcsóbb is.
2012. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyennek nem szabad hitelt adni. Gondolj bele, ezek az emberek nem vállalnak felelősséget a tetteikért. Ha kocsit veszel, és elromlik, garanciélisan megjavíthják neked. De ha egy jós, vagy asztrológus, vagy egyéb dilinyós mond neked valamit, és mégse úgy alakul a jövőd / mégse olyan ember vagy... szerinted visszafizeti a pénzedet? Soha. Kamuzik neked egy sort, baromi könnyen keres pénzt azon, hogy hiszlkeny, vagy elkeseredett emberek sora fizet neki, és ennyi. Távol kell tartani magadat az ilyenektől.
2012. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Humbug az egész, az asztrológiával együtt. Alulszocializált, ostoba emberek mentsvára ez, hogy ne kelljen felelősséget vállalniuk sem múltjukat, jelenüket, sem jövőjüket illetően. Lehet hivatkozni az együttállásokra, meg a sorsra, meg ilyesmik... "-Nem vagyok én lusta, semmirekellő, agresszív, összeférhetetlen, haszontalan senki...dehogy! Á, az aszcendensem ilyen... Hiába teszek akármi bármit, a csillagok..." Persze...
2012. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Én nagyon meg voltam vele elégedve. Ezt a nagy meleget is megjósolta nekem. Ősszel is megyek hozzá, hogy meghallgassam, lesz e tél?
2012. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
51%
Én két jó tisztánlátót ismerek, Újfalusi Márta az egyik a másik Csaplár Péter. Nekem sokat segített mind a kettő. Konkrétumokat is mondtak. (pl kislányom születési idejét előre, 5évre előre eseményt, ami bejött, most fordulj az autóddal - és ha nem, belénkjöttek volna...) Sajnálom, ez van. Léleklátás igenis van. Ahogy lélek is.
2012. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez a kanyarodás hogyan nézett ki? Épp telefonon beszéltetek vele, mikor közölte, hogy most kell fordulni?


Csak mert ezt a GPS olcsóbban tudja.

2012. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
40%

Milyen jó lenne, ha csak egy ilyen mindentlátó, önjelölt messiás menne el az RTL Klub-hoz időjárásjelentőnek...

Fixen megmondhatná, hogy mikor hány fok lesz, milyen széllel, látási viszonyokkal, órára lebontva. :D

2012. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!