Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen tapasztalatod van az...

Milyen tapasztalatod van az EZO TV-ről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Undorító amit ott művelnek, ahogy becsapják és lehúzzák az embereket. Nevetségessé teszik a valós ezotériát. Azoknak annyi közük van az ezotériához, mint nekem Obamához...
2012. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szkeptikus, viszont ami az ezo tv-n megy, az szánalmas és felháborító.Na, az ilyenek járatják le az ezotériát.

Csak azon csodálkozom, hogy van még olyan balek, aki bedől nekik.Hisz a hülye is láthatja mekkora szélhámosság.

Még ki se rakja a kártyát, de már mondja, mi áll benne...Röhej.

2012. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Az, hogy hülyeségeket beszélnek, de azt teljes odaadással.

A hajam az égnek áll a bla-bla szövegektől, amik tele vannak ellentmondásokkal.

Az ezotéria amúgy is egy nagy katyvasz, innen-onnan összeszedett dolgok összessége, amik sokszor egymásnak is ellentmondanak.

2012. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
az ezotériát nem kell lejáratni, elég ciki szerintem lejáratás nélkül is
2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Az ezotéria a vallások legbensőbb tanait foglalja magába, azok filozófiáját, misztériumait, mélyebb rétegeit. Szerintem ez nem kifejezetten a ciki kategória. Az hogy ma mit mondanak ezotériának más kérdés. Az embereknek marha sok dologról van más elképzelésük, mint amit az adott dolog takar, mert az nem elég kényelmes számukra. És nem lehet belőle elég pénzt szerezni.
2012. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"az ezotériát nem kell lejáratni, elég ciki szerintem lejáratás nélkül is"


Megértem hogy kételkedsz... 1 éve én szkeptikusabb voltam mint akármelyik "ateista". Azóta megvilágosodtam.

Ha úgy tetszik rájöttem hogy a föld nem lapos. Te még mindig azt hiszed hogy az, de majd idővel te is megvilágosodsz.

De ez csak egy szimbolikus példa.

2012. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg gyerekként hittem az ezotériában, de azóta megvilágosodtam... elég jól ismerem minden fajtáját, és szédületes, hogy mikkel tudnak előhozakodni, és milyen ügyesen csapnak be embereket.
2012. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet pozitív élményeket is hozzáfűzni.
2012. júl. 5. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne, tennénk.
2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindent elmond:

http://www.youtube.com/watch?v=M726bqbnrtc


Én nem mondom azt, hogy nincsenek igaz része az ezotériának, de ezek a "jósok" lejáratja az egészet. Emiatt hiszik azt az emberek, hogy az ezotériával foglalkozók idióták. És valljuk be őszintén, nagy részük az is. Csak kevesen vannak, akik alaposan megvizsgálják, miben hisznek. Nem azt állítom, hogy nincsenek természetfeletti dolgok. De nem kellene mindent elhinni.

2012. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!