Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a vámpírokban, miért?...

Hisztek a vámpírokban, miért? Volt már esetleg tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma, én hiszek is benne. Kicsit félek tőle, de valahogy vonzz az ilyesmi.
2011. febr. 10. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem hiszek, mert nem léteznek. Ez egészen bizonyos
2011. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Nincsenek. HÜLYESÉG. Drakula is csak gyilkos volt, de mivel annyi vért kiontott levámpírozták.

Monjuk várjáá fel hívom Edward Cullent. Azt mondja nincsenek vámpírok... de ez a fura hangsúly... lehet hogy hazudik, vagy megint túladagolta az LSD-t...

2011. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
rendben, de bazz miért kell azt hinni, hogy mindenki, aki hisz ilyenekbe, az alkonyat mániás? egy nagyon egyoldalú megközelítés...
2011. febr. 10. 17:37
 4/22 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor Drakulát hívtam, ha az jobban tetszik. Amúgy miből gondolod h léteznek?
2011. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
91%

Nekem sajnos volt tapasztalatom.

Azt tapasztaltam tegnap délelőtt, hogy nem hiszek bennük.

És ez azóta sem múlt el!

De jó eséllyel ez így is marad holnapig, vagy akár holnaputánig is.

2011. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azért hiszik, mert ez a vámpíros izé, csak kitaláció, na és szóval azért hiszik mert van ez a hülye vámpír mánia is a tvájlájtból fakadóan, és így össze lehet a kettőt kapcsolni. De nem választál még mindig, h amúgy miért hiszed h léteznek?
2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Vámpírok léteznek, csak nem abban a formában, ahogy azt sokan fantazmagorizálják. Azok vérszívó denevérek. (Desmodus rotundus latinul). pont.
2011. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2011-et írunk - ébresztő!
2011. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, már kiskorom óta foglalkoztat ez a téma. Lehet, hogy csak betudom a jeleket a természetfelettinek, csak mert hiszek benne, és azokat keresem. De pl barátom is egyre furcsábban viselkedik. Zavarja a fény, lehúzza nálam a redőnyöket, sokszor mondja, h jaj ő egy vámpííír, de közben mosolyog :D furcsa dolgok ezek, egyre több denevért látok az utcán, az 2 napja pl megyek a kórházba reggel 6 fele, és majdnem nekem repült 2.olyat ugrottam :D Barátomnak mesélem, és lesüti a szemeit, meg lehajtja a fejét, olyan furcsa. állandóan a nyakamat harapdálja, néha már kellemetlen, de egyszerűen nem tudok ellenállni neki.
2011. febr. 10. 17:59
 10/22 anonim ***** válasza:

azt hisz amit akar, tiszteletben kell tartani amit ő gondol!

én pl még mindig hiszem, hogy elvis él :DDD XD

2011. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!