Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósoltak már olyat neked, ami...

Jósoltak már olyat neked, ami bejött? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Egy gyönyörű, de iszonyatosan gusztustalan szakállas jósnő azt jövendölte, hogy hamarosan seregély és kuvik hangokat próbálok meg utánozni egy sepsiszentgyörgyi körmeneten. Sajnos bevált a jóslat, ma is rettenetesen röstellem magam. (Persze a jóslatért kifizetett 20.000 Ft legalább annyira bánt...)
2012. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. :D
2012. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tavaly tetszett nekem egy fiú a suliba, akivel szemeztem meg minden.A jósnő megállapította hogy van egy fiú aki szeret engem meg én is őt és hogy összefogunk jönni.Nos ebből nem lett semmi, sőt tavaly nyáron egy másik csajjal jött össze.:/ :D A jelenlegi állapotomról ami akkor volt azok igazak voltak, amit mondott, de a többi nem igazán. :/
2012. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly tanácsot kértem. minden előzmény nélkül. Ismerős a jósnő,(apám volt bnője.)

Azt rakta ki a kártyából,hogy a szívemben van 2 srác akiket el kell engednem, és akkor jön a szerelem. Beletörődtem abba,hogy egyik sem lehet az enyém,rá 2 hét múlva találkoztam a mostani barátommal. szerelem első látásra. :)

De előtte január 2. án éves jóslásba megjósolta.hogy 2011 a szerelem éve lesz.Szerelmes leszek. :)

2012. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az, h. megduglak este

és így is történt!

2012. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!