Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek jósoltak bármilyen...

Akinek jósoltak bármilyen módon, bejött? Például hogy mennyi és milyen nemű gyereke lesz?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az ingás dologra :)

Nem nagyon hiszek benne, de tesómnak bejött :) eddig nekem is az első babám lány.


2011. júl. 15. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül ide tartozik de leírom: Anya volt jósnőnél és megjósolta neki hogy a családba baba fog születni erre,anya legyintett hogy tudja mert az öccse és a felesége épp azon dolgoznak,de erre azt mondta a jósnő hogy szűkebb családi körbe lesz baba,és lám egy éven belül terhes lettem.
2011. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ava87 ***** válasza:
Nem egészen ilyen volt, de anyukám "megálmodta", hogy lányom lesz. Fiam lett :D
2011. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is jósoltak


de nem jött be .-)))))

mondjuk nem is hiszek benne mint ahogy a muti a pocakod megmondom ki van benne dologban sem

2011. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tenyeremből jósolt egy cigányember (hány gyerek és milyen neműek) Pár év múlva úgy lett.
2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel voltam jósnőnél, egy faluvégi szakadt házban lakott. Szájról szájra terjedt a híre, sokan járnak hozzá. 60 km-t utaztunk hozzá. A bnőm jegyzetelt végig, pontról pontra minden bejött neki. Nekem többek közt azt mondta, hogy néhány hónap múlva teherbe esek, és fiút szülök. 4 hónap múlva teherbe estem, fiút szültem. Jósolt még egy kislányt pár év múlva, remélem bejön. Egyébként egészen megdöbbentő a nő, kártyából jósol. Ahogy leültem vele szemben, kártyából kiolvasta az addigi életemet. Azelőtt sose találkoztunk. Igazából kíváncsiságból mentem hozzá, nem veszek mérget semmire, amit mondott, de furcsamód eddig mindenben igaza volt.
2011. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!