Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltátok már látónál? Mik a...

Voltátok már látónál? Mik a tapasztalatok? ( szkeptikusok ne írjanak. )

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Vannak olyan látók is akik csak szélhámosok, mondogatnak valami hülyeséget a jövőről aztán benyelik az ember pénzét, és vannak olyanok akik ezt tanulták, és Isten tudja hogy de be jön amiket mondanak. Én egyszer voltam, azt jósolták hogy az életem meg fog változni, de lesznek a dolgoknak árny oldalai is. 2 héttel később összejöttem valakivel, de nem sokéig ugyanis a fiú nem volt eléggé nyitott felém ezért szakítottunk. Szóval mondhatni hogy bejött a jóslat. :)
2012. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Azt hogy mindent elmond és ha valami bejön közülök,akkor azt mondja hogy ezt elmondta.


Ezt kötelező megnézni !


http://www.youtube.com/watch?v=M726bqbnrtc

2012. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Antimod ***** válasza:

"Azt hogy mindent elmond és ha valami bejön közülök,akkor azt mondja hogy ezt elmondta."


Hányszor voltál már látónál, kedves Veronika?

2012. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olyannál voltatok aki be is vált?
2012. júl. 19. 14:14
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
3-as. Megnézted a videot ?
2012. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindnyájan beleegyeztek én

nem ellenzem"


A királynőt megölni nem kell félnetek, jó lesz, ha mindnyájan beleegyeztek, én

nem ellenzem.


A királynőt megölni nem kell, félnetek jó lesz, ha mindnyájan beleegyeztek, én

nem, ellenzem.


Minden tiszteletem az igazi profiknak, de honnan lehet megtudni, hogy nem így fogalmaznak, mint a fenti mondat?

2012. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Én még nem találkoztam igazi látóval. Akivel eddig találkoztam, vagy akiről hallottam, az mind szélhámos, csaló, aki csak a pénzre hajt. Vagy annyira bolond volt, hogy elhitte, hogy "lát".


DE!


Ez nem jelenti azt, hogy ne létezne valahol igazi látó. Attól még, hogy nem tudok róla, vagy egyikünk se tud róla, még létezhet – nem ismerem a Föld összes emberét. De szerintem ha létezik is ilyen, az nem árulja pénzért a képességét. Lehet, hogy nem is tud róla, vagy szimplán bolondnak nézik.

2012. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nE0 válasza:
68%

A "látó" nem kifejezetten jövőbelátót jelent. A "látás" képessége mindenkiben benne van. Van aki képes használni és van aki nem. Van aki ezt tanulja és fejleszti hosszú időkön át-akár életeken át is- ez a befogadóképességünk és önmagunk megismerésén alapul.


De konkrét jövőbelátással kapcsolatban a párom nagymamája 60 éve jósol és 40 évig ezt ingyen tette meg bárkinek. Mindig bejön, amit mond- már előre tudjuk, hogy ha munkaváltozásunk van, hogyan fog alakulni a közeljövőben az életünk, az egészségünk, a környezetünk- tudjuk azt is ki hal meg vagy ki lesz beteg. Sőt, hamarabb tudjuk kinek lesz gyereke, mint az ifjú szülők maguk. :)


Hogy dolog ez, hogy az ember ismeri a jövőjét? Igen. A múltból tanulni kell, a jövőt és a jelent pedig megélni. Attól hogy tudunk egy egy jelentős mozzanatot, még ugyanolyan változatos és színes minden nap a maga borújával vagy derűjével.


A családban és a környezetemben több ember is van, aki tud és képes jósolni, de ez kártyavetés és intuíciók, de mindig bejönnek. Sőt én magam is szoktam olykor, de csak magamnak vagy a páromnak.


Tudom, hogy sok ember nem hisz ilyesmiben, vagy pedig soha nem tapasztalt ilyesmit. Sokan vannak így.


Nekik azt tanácsolom, ne az ezo tv-s, meg utcasarkon jósoló cigányasszonyoktól és hasonló "szélhámosoktól" várják a jövendőt. Ezek az emberek csak lejáratják mindazokat, akik valóban képesek a sors útjait kifürkészni. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, mint a filmeken- bozontos haj, banyaorr meg üveggömb.. :D


Valamint tévedés, hogy a tenyérjóslás sok mindent elmondana az illetőről, ugyanis a tenyér vonalaiból maximum a test és az egészségügyi vonzatokat lehet leolvasni, ugyanis a fizikai állapotunk látható rajta, semmi más nem.


A tarot veszélyes is lehet, s az általa elbeszélt időtartam pár nap vagy pár hónap lehet. A cigánykártya pár hét és akár 3-5 év is lehet mire beteljesül a dolog. Bármit teszünk, ezeken a dolgokon már nem lehet változtatni.


Ajánlott ismerőshöz menni, vagy megismerni a jósoló személyt, aki nem érdekből teszi- tehát nem szélhámos aki össze vissza hablatyol.


Nem szabad hogy kivegyen belőlünk információt, nem szabad magunkról különösebben mesélni, nehogy felhasználhassák. A JÓ jós csak kiveti a kártyáit, hisz abban benne van már minden válasz és elmondja mit lát- persze kérdezhetünk rá dolgokra- család, pénz, egészség stb...


Egy igazi jós is kérhet pénzt a munkájáért, hiszen ugyanolyan energiacsere történik, mint bármely szolgáltatás alatt. Az energiáját energiával viszonozzuk- ami ez esetben a pénz, amiből ő kapitalista világunkban vásárol tehát ugyanúgy energiává alakítja önmaga számára- tehát nincs ebben semmi rossz sem.


Remélem megtalálod a hiteles és jó jósodat! Én maximum privátban tudok neked ajánlani egy 100%- osat, de vidéki- Budapesttől kb 60 km...

2012. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,kettőnél is.A jövőre nézve is egymástól függetlenül hajszálpontosan mindig ugyanazt mondják.Sőt,az élettörténetem különbül elmondta úgy,hogy életében nem látott(és nem a facebook-oldalamról következtette ki,mi történt pl születésemkor...)Úgy jellemeztek órákon keresztül,ahogy még anyám se ismer.Eddig nem hittem az ilyesmiben,de a tapasztaltak után...Döbbenet. (Egyébként az egyik hölgy pesti,a másik debreceni)
2012. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nE0: pontosan milyen energiáról van szó? Mert mérni lehet mindet, így nyilván azt az "energiacserét" is, ami kártyavetés/jóslás közben történik.


Még azt nem írtad, hogy ez az energia honnan áramlik és hová, valamint hogy min keresztül. Valamint az energiaforrást.

2012. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!