Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? Ez a jós mindent megmondott előre!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=M726bqbnrtc


2:51-nél megkérdezte a nő nevét, úgy hogy előtte azt magolta el, vajon mennyi ideig tart meg valamit a memóriája ?


2012. júl. 19. 12:18
 1/10 gelazso ***** válasza:

ekkora baromságot!!


csak nem hiszed el :-)))))))



a hívók is a bandából valók olyan naivoknak mint te vagy.

2012. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
U!
2012. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tom Benko ***** válasza:
Aha, persze! Arra nem gondolsz, hogy a nő is beépített ember volt? Valahogy csak meg kell győzni a retardáltakat, hogy telefonáljanak!
2012. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Átverés. Pont az olyanoknak valók, mint te, kedves kérdező.
2012. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel hogy együtt röhögjünk :D. Ennyire hülyének ne nézzetek. Amúgy az poén, hogy megkérdezi a csajtól hogy hívják amikor azt mormogja fél percenként nem ?
2012. júl. 19. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Azt nem veszik észre az emberek, hogy az ilyen ködös, jövőbeli kijelentéseket büntetlenül szórhatja magából bárki, névtelenül egy tévécsatornán. Hiszen sosincs kontroll. Ki tartja azt számon, hogy Nagy Kati (melyik?) valamikor majd beteg lesz, és meg fogják operálni? Egyébként legtöbb ember sanszos erre, főleg az idősebb korosztály, így még akkor sem bizonyítja természetfölötti képességeit a látnok, ha történetesen be is bizonyosodik, amit jósolt, hiszen 50%-nál jobb esélye volt rá, hogy beletrafál.


Másrészt pedig sosem fog Katika 3-4-12 év elmúltával betelefonálni a tévébe, hogy a látnoknak igaza volt. Mert senkit sem érdekel, és senki nem is tartaná számon.

2012. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én jóslással foglalkozó szakember vagyok. Ez nem jóslás, ez egy show ami a pénzről szól, a telefonálok emelt percdíjat fizetnek. Hiteltelen. A valódi jóslás nem így működik.


A jövőt nem lehet megmondani, mert nincs előre megírva. Még a szakszerű jóslás is csak eshetőségeket, hatásokat mutat, azon hogy merre haladnak tovább az események, változtatni lehet.


Ismételten, ne higgyenek a TV-s "jósokban", a valódi jósok nem így dolgoznak.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:

@Ezalor: "jóslással foglalkozó szakember"

Hű, de szép eufemizmus!

2012. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ezalor ***** válasza:

Kedves Tom Benko!


A különbség, hogy én ezzel foglalkozok, és ez alapján alkotok véleményt, míg Ön nem, így olyasmit véleményez amihez nem ért. De azért jót mosolyogtam rajta. ;)


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom mikor a jósok jönnek azzal, hogy ők értenek hozzá, tehát a másik véleménye nem fontos... én is mosolyognék magán, kedves Ezalor de bevallom nem tudok. Nagyobb probléma a jósok büntetlen tevékenysége és ügyes átverései, semhogy mosolyogni lehessen rajta.
2012. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!