Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/175 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

"Pierre Paul Sauvin amerikai tudós megtanított egy filodendront, hogy egy relé közbeiktatásával megálítson egy játékvonatot, mert az áramütés révén fájdalmat okozott . . . a gazdájának, vagyis kísérletet végzo Sauvinnak!"


Azt a mindenit! Nemcsak telepatikusak a növények, de empatikusak is! Na, nesze nektek szkeptikusok, ezzel versenyezzetek! :-DDD


Érdekes kis írás... Azért jó lett volna, ha a szerzője legalább a nevét odaírta volna alá, vagy fölé, vagy akárhová... Legalább tudnánk, hogy kit is kell kiröhögni. Vagy hogy ha valahonnan idézte az írást, a forrást meg kéne jelölni. Hogy higgyünk egy olyan irománynak, amelyiknek még csak szerzője sincs???


És ÍRNI aztán sok mindent lehet Andersen például sárkányokról írt.

És aláírta a nevét is. :-D


Pedro

2012. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/175 anonim ***** válasza:
95%
Hát ezen én is nagyot nevettem.
2012. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/175 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nem találtam forrásmegjelölést a cikknél, ezért rákerestem a googliban.


Kiderült, hogy a fickó szerint a növények telepatikusan kommunikálnak az űrlényekkel, de sehol sem találtam meg, hogy melyik egyetemen is doktorált, vagy hogy egyáltalán ki ismerte el a "tudományos" munkásságát saját magán kívül.

2012. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/175 anonim ***** válasza:
88%
30-40 évvel ezelőtti kutatásokról szól a cikk. Ha eddig nem tekintették bizonyítéknak, ezután sem fogják.
2012. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/175 A kérdező kommentje:

Na, kb ez a szkeptikusok hozzáállása, mindenen röhögnek amiben nem, hisznek, még akkor is ha az általuk tisztelt és elfogadott NASA volt a kísérlet végrehajtója ! "Project Cyclops[1] was a 1971 NASA project that investigated how SETI should be conducted. As a NASA product the report is in the public domain"



Csak a wikit kellett volna megnézni és máris lehet röhögni az összes NASA-s híreken. Ember a holdon ? Ugyanmár, röhelyes :D Űrtávcső ? Hülyeség !


A náza bizonyította be a telepátiát, de mint mindíg a szkeptikusok hallgatnak róla :P:S:(


Ezért nem jut előre a világ !.

2012. márc. 26. 23:14
 6/175 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

"A náza bizonyította be a telepátiát, "

Ezt azért jó lenne, ha a NASA honlapjáról is belinkelnéd.


Tudod, én is mondhatom, hogy Armstrong odafenn kezet fogott az Úrral. De amíg ezt ő maga meg nem erősíti, addig legalábbis kétséges a dolog. :-D


Szóval a NASA hasonló baromságokat soha nem állított. Az inkább elképzelhető, hogy valaki(k) ezt szeretnék elhitetni...

2012. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/175 anonim ***** válasza:
64%
bla bla bla...
2012. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/175 A kérdező kommentje:

Most nagyon haragszom a szkeptikusokra ! Semmit nem hisznek el, még ha tudósok bizonyítják be sem, ami a spirituális világgal van összefüggésben.


Valóban létezik telepátia és bebizonyította pont a NASA. Ha vettétek volna a fáradtságot olvashattátok volna a goglében [link]


tessék a jegyzőkönyvek és kutatási eredmények


[link]


[link]


Szegény spirituális barátaim miért hallgattok mindíg ennyire ? Miért hagyjuk magunkat, amikor tudjuk hogy nálunk az igazság ?

2012. márc. 27. 18:35
 9/175 anonim ***** válasza:
96%

Nálatok az igazság? Milyen igazság az amire nincsen bizonyíték csak a "gogle"? Semilyen. Nagy nulla vagy öreg barátom mert képtelen vagy helyesen gondolkodni.

Veritek a melleteket a semmire. A google nem bizonyíték. A wikipédia nem bizonyíték.

2012. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/175 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

"Valóban létezik telepátia és bebizonyította pont a NASA."

Ha ez igaz lenne, akkor ezt éppen a NASA híresztelné legjobban, mert ez egy hatalmas tudományos áttörés lenne.

De éppen a NASA honlapján nem lehet találni erről semmilyen információt. Hát nem furcsa???


Azt pedig, hogy "létezik", meg hogy "bebizonyította a NASA" - BÁRKI mondhatja.


Már írtam, add meg azt a linket, amely a NASA szakértőjének hivatalos véleményére mutat - és nem egy olyan cikkre, amelynek a szerzője nem meri a nevét adni az irományához (amit mondjuk nem is csodálok).


Pedro

2012. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!