Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, ehhez mit...

Szkeptikusok, ehhez mit szoltok? Miért ilyen a pupillájuk?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy csomó videót és nagyon sok embernek (politikus, színész, Hollíwoods ember) ilyen hüllő pupillája van. De miért ? Mivel magyarázható ez ? Ha beírod hogy Bush Reptílián egy csomó helyen látod ezt. Mindenki összeesküvésnek hiszi, de akkor miért ilyen a pupillájuk ?


http://www.youtube.com/watch?v=NMFuerXZvx0&feature=relmfu


2012. máj. 18. 19:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

No aztán akkor mi van? Nekem is ilyen nincs ebbe semmi furcsa.


21/R

2012. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
-_- mit szólok,mit szólok? :D Mert megteheti azért. Most akkor mi van?
2012. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%
Mit kell látni a videón? Én semmi szokatlant nem vettem észre. Ügye nem azt a függőleges sötét valami lenne a bizonyíték, ami egy sötét tárgy tükörképe a szemében? Talán az egyik reflektor állványé, vagy valami hasonló. Rólam is készült ilyen fotó. Természetesen nem fogom belinkelni.
2012. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%

he?

megvilágítástól és egyéb dolgoktól függ ez az egész.

pl. nálunk a vécében otthon van egy picike mosdókagyló, fölötte egy tükörrel. ott olyanok a fényviszonyok, sárgás az izzó fénye stb. hogy pont ugyanígy csillog a szemem, olyan furán-érdekesen és jobban látszanak az arcomon lévő apróságok, pattanások is stb.

nyugalom.

2012. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

Ne add fel! TE IS LEHETSZ REPTOID!!!


Megdöbbentő, hogy milyen kontaktlencséket lehet kapni!

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 W. Tamás ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kontaktlencsét használnak, így ijesztőbbnek tűnnek. De ez a video még nem bizonyít semmit ! Nekem is fura a szemem, mondjuk nem ilyen, hanem, a szemgolyóm körül okkersárga, körülötte pedig szürkészöld. Akkor Én is Ufo vagyok ? Képet nem küldök !
2012. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 Snapette ***** válasza:
85%
Szerinted véletlenül van a videó a komédia kategóriába feltöltve? Ez nem összeesküvés, ez badarság. Most komolyan, egy fejlett civilizáció leigázta a földet, s mindent meg tudtak oldani az észrevétlenségük érdekében, csak épp a pupillájukat nem...na hagyjuk.
2012. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a képsorok lehettek akár manipulálva is, + rossz minőségű képeken, videofilmen bármit bárminek lehet nézni a foltok miatt.
2012. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Az hogy az a video a komédia kategóriába van feltőltve azt jelenti hogy ott találtam meg, ha beírod hogy reptilian eyes vagy bush reptilian, amit írtam a kérdésben is, akkor száémtalan jobb minőségű videot talűlsz amiben ezek megjelennek.


A kontaktlencse nem jött be ! A politikusok nem használnak ilyet. Ráadásúl, nem mindnek ilyen a pupillája az egész műsor alatt hanem átváltozik, na erre mit léptek.

2012. máj. 18. 21:25
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak poénok te hülye... Nem esett le?
2012. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!