Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valóban meg lehet mondani a...

Sajt089 kérdése:

Valóban meg lehet mondani a jövőt?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés szerintem sokunkat foglalkoztat. Már kipróbáltam sokféle módját annak hogy kiderítsem mit is tartogat számomra a jövő. Kipróbáltam az indiai asztrológiát (giotis)beszéltem egy nővel aki elmondása szerint látó, tarot kártyával és ingával is jósoltak már nekem. Mindig olyasmik voltak a válaszok amik nem voltak számomra 100% ig megnyugtatóak afelől, hogy valóban így alakul e a sorsom...most egy nagyon nehéz időszakot élek és ismét azon gondolkodom felkeresek valakit,de elkezdtem kételkedni...mivel a jövő folyamatosan változik meg lehet mondani azt? mi a véleményetek? esetleg tudtok ajánlani valakit aki megbízható és esetleg nem kér el több 10ezreket?

2012. júl. 26. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani a jövőt, mert szabad akarattal születtél a földre, és a sorsod elsősorban a saját döntéseiden múlik.
2012. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
meg lehet mondani a jövőt.pl én megmondom hogy holnap péntek lesz
2012. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, te egy vérbeli humorbugyor vagy...köszi a választ...
2012. júl. 26. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés, de még nem ismeretes a mehanizmusa.
2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"mivel a jövő folyamatosan változik meg lehet mondani azt?"


Mihez képest változik az, ami még meg sem történt?

2012. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyesek azt állítják, hogy olyan álmokat, képeket, felvillanásokat láttak, ami egyértelműen a később megtörténő esemény egy lehetséges kimenetelét mutatták


mondjuk pl. a fickóra-éjszaka, egy kocsiban vezet- egy erős érzés tör rá miszerint le kell lassítani különben a hamarosan érkező kanyarban, le fognak zuhanni, és mind meghalnak az egész családjával...lelassít és rádöbben pár perc múlva hogy tényleg a "látomás" mentette meg


azért elgondolkodtató és felfoghatatlanok az ilyen sztorik, ha igazak, és ha belegondolunk, hogy ez miképp lehetséges akkor lövésünk sem lesz hogy mi lehet a nyitja, ugyanis egy olyan eseményről van szó ami még meg sem történt

2012. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos a jövő egy valakinek az időtervétől függ.

S Ő már elhatározta, mi lesz és le is íratta.

Kétféle jövő nem létezik. mint ahogy két isten sincs csak egy.

Közölte, közli az emberekkel csak az emberek ne figyelnek, mint Noé idejében sem.

2012. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nekem megy...2 óra múlva 1538 lesz, Mindjárt kész az ebéd. Látod, ez 2 jóslat volt... 5 ezer forint lesz.
2012. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a jósnővel, hogy csak utólag fizetsz, és csak ha bejön a jóslat!

Vagy még egyszerűbb, fogadj vele az ellenkezőre!

2012. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tóthné Marika ***** válasza:
"Ha valaki halottidézőhöz és jövendőmondóhoz fordul, és követi őket a paráznaságban, ellene fordulok az ilyen embernek, és kiírtom népe közül." (3Mózes 20:6)
2012. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!