Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A cigánykártya az tényleg jó,...

A cigánykártya az tényleg jó, megmondja a frankót?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 22:49
 1/7 anonim válasza:
82%
nem baszki
2008. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
96%
Nekem már 3-4 éve van cigánykártyám! És nekem többnyire be szokott jönni, itthon is szoktam anyuéknak jósolni: 2 éve pl megjósoltam h a el fogják lopni a pénzt, vagy legalábbis veszteségre számíthatnak. Rá kb2 hétre át is vágták apámat, nem 1-2 ezer Ftval... És szoktam jósoli anyagi ügyekben nekik, többnyire bejön. Az iskolába is régebben szoktam, mert egyik barátnőm szokta kérni h jósoljak neki(neki szerelmi ügyekben), és azóta is szokta kérni, hogy jósoljak. De iskolába már egy ideje nem szoktam vinni a kértyát, mert akkor a 3/4 osztály ott nyaggat, h jósoljak... Nem mindig jön be, de az esetek többségében igen. De ez sztem azon is múlik, h komolyan veszed e vagy nem.
2008. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A cigánykártyánál az a helyzet, hogy szinte minden fel van sorolva: szerető, pénz, tolvaj, féltékenység stb. Bele lehet magyarázni bármit. Aki valóban tud jósólni, mert képessége van hozzá, az cigánykártyából is tud olvasni, és megmondja az igazat.

Egyébként csak szórakoztathatod vele magadat! :)

2008. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%
édasanyám 10-15 éve jósol cigánykártyából és mindig bejött amit dobott.
2009. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%
Én és az Édesanyám ugyanúgy jósolunk cigánykártyából. És 85-90% be is jött.Sajnos családtag elvesztése is megvalósult. Viszont kisbaba születése, sok pénz is bevált. szóval mi hiszünk benne :)
2010. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Jáj dikk more he há hogyne mondaná meg a tutit, tee, rapló, hát nyájam ki a buládat, a te$vírek szerinted kamuznak, mi?!!!?!??????????!!!!!!!!!!!!444négynégy444!!!!
2010. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ők mindig hazudnak:P
2010. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!