Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerinted van olyan jóslás,...

Serenity-cica kérdése:

Szerinted van olyan jóslás, ami működik? Ha van, akkor ki, hol mennyiért csinálja?

Figyelt kérdés
Egyszer voltunk a baratnőmmel jósnőnél és direkt nem mondtunk semmit magunkról, de is nagyon nem kérdezett. egy óra alatt kb. 3x-szor kérdezett. arra is röviden válaszoltam (igen-nemmel), mert eléggé szkeptikus voltam. aztan leesett az allunk meselt a multamrol es nem altalanos dolgokat. illetve amit a jovore josolt az is minden bejott, egy kivetelevel. szoval tenyleg ertett hozza vagy ekkora mazlija volt?
2012. aug. 8. 03:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%

A jóslás az jóslás,egyik jóslást se lehet megkülönböztetni.Ezért a válasz:KAMU.


Sose menj jósokhoz,mert ők nemis jósok.

Jézus mondja:(Akik varázsolnak ,nem kerülnek a mennybe)

Szóval a mágia, bűn.

2012. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem működik, én 1-2 fajta jóslást kipróbáltam és bejöttek. Legjobban a számmisztika jött be, ha gondolod itt kitudod próbálni: [link]
2012. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nelossel,tudod ki vagyok... :D (Pap...)
2012. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Persze, és mindig jósolunk (nem csak a jósok)...


A meglévő tapasztalatok, tudás birtokában igen sok eseményt előre meg lehet jósolni, persze csak ha megfelelő mennyiségű kiindulási adattal rendelkezünk, és ismerjük a vonatkozó törvényszerűségeket.


Például a gravitáció törvényének ismeretében megjósolható, hogy ha elengedem a poharat a levegőben, az le fog esni, s ha keményre esik, össze is fog törni.


De sokkal bonyolultabb összefüggések esetén, vagy ha nem ismertek a kiindulási alapok, a jóslás sokkal nehezebb, általában lehetetlen. Még a jövő heti időjárást is nehezen tudják megjósolni, mert olyan sok adatot kellene figyelembe venni...


Olyan dolgokat, amik miatt az emberek jóshoz szoktak fordulni nem lehet megjósolni.


Pedro

2012. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A jósok se tudják :D
2012. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kamu
2012. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha kell...én is tudok jósolni neked, mivel a jósok nem a jövődet mondják meg, hanem improznak a te reakcióid szerint. (pl. Azzal kezdődik, hogy megkérdezik, mi az ami érdekel... Aszerint fognak válaszolni, hogy te miképp kérdezel rá a "jövődre")
2012. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Első: "Akik varázsolnak ,nem kerülnek a mennybe"


Arra vonatkozik, hogy aki túlzottan ki akar valami földi dolgot csikarni (varázslással akár) az nyilván nagyon kötődik a földi síkhoz emiatt tualjdonképpen saját maga láncolja magát ide. Nem arról van szó, hogy Szent Péter vagy a kaporszakállás teremtő nem engedné be, csak arról, hogy még nem tanulta meg az illető a leckéjét, így saját magát akadályozza míg fel nem ismeri a valóság valódi természetét.


A jövődet te teremted, jós legyen a talpán aki megmondja neked hogy TE mit választasz. Nagyobb esély van tömeges események megjóslására (katasztrófa háború stb) hiszen ebben a résztvevők együttesen szinkronizálják az eseményeket, és a "tervbe" könnyebb előre bepillantani. Persze ott sem nagyon lehet részletekbe belemenni, csak általánosságokba. Például a világháborúk is csak úgy tudtak kirobbanni, hogy a pszichológiai környezet eleve adott volt hozzá. A vezetők csupán a kanóc szerepét töltötték be a puskaporos hordón.

2012. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nem olyan dolgok jottek be neki, amit csak ugy reakciokbol ki tudott volna kovetkeztetni. pl. hogy az elettarsam (aki ott sem volt) megcsal egy hozzank kozelalloval. ami sajnos megtortent. illetve azt is mondta, hogy ezen nem fogom tudni tultenni magam 5-10 evig legalabb. es amig nem teszem tul magam, addig nem leszek szerelmes. bar szerintem ebben tevedett, mert soha a budos eletben nem fogok megbizni senkiben es a szerelmet is nagy ivben kerulom, szoval nem 10 ev, hanem soha. de minden mas bejott.
2012. aug. 8. 11:56
 10/17 anonim ***** válasza:
A jóslás kamu. Gondolj bele józan ésszel! Az emberek jövőjét, szerelmi életét nem a kártyák, meg különféle csodakövek mondják meg, ha nem mindenki maga irányítja saját jövőjét. A jóslással az általános iskolás gyerekek szórakoznak, mert akkor még jó buli, de egy komolyabb ember nem hisz ilyenekben.
2012. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!