Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nektek melyik tarot kártya...

Nektek melyik tarot kártya vált be, melyiket szeretitek használni?

Figyelt kérdés
Volt eddig kb 3 félém, de most ismét újat tervezek venni, mert az elözö elkopott. Megnéztem webshopban, és nagy meglepödésemre rengeteg új, ismeretlen fajtát látok. Tapasztalatok érdekelnek. Köszönöm

2012. aug. 5. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rider-Waite. Kiforrott jelrendszerrel rendelkezik és megbízható.
2012. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik beválik!

Ha te elhiszed, hogy ez megfog történni akkor még a römi kártyás jóslás is bevállik(mint nekem).

2012. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem a Rider-féle is bevált, de a legjobban az Egyipomi Tarot szeretem. Szerintem mindig az első megérzés a jó... ;)

2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is már 10 éve használ :-) Akkor lehet valami jól beváltat választok ismét.
2012. aug. 5. 14:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogyan használod a römi kártyát? Nekem a magyar kártyával van igy, de a römiröl nincs információm, pedig van itthon.
2012. aug. 5. 14:06
 6/12 anonim válasza:
0%

g

o

o

g

l

e

2012. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Mindenkinél egyéni hogy melyik kártya illik hozzá. Annak aki bizonytalan, vagy még kezdő, mindig a Rider-Waite paklit javaslom. Ez egyszerű, kiforrott, a szimbolikája letisztult. De ha egy adott pakli valamiért megérint és vonz, akkor azt érdemes megvenni. Viszont csak azért ne vegyél meg egy paklit mert szép, vagy mert mások szerint jó. Csak te tudhatod melyik a megfelelő.


Én magam ugyancsak a Rider-Waite paklit használom, nekem már az elejétől ez volt a legszimpatikusabb. Egy napon pedig majd megrajzolom a sajátomat.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Volt rider, crowley, es mar nem is tudom mi volt a 3.. Azt hiszem igazad lehet, akkor inkabb nem kiserletezek valami ujszeruvel, lehet nem ugy muodne ahogyan megszoktam. Kezdonek nem vagyok kezdo, hiszen 10 eve hasznalom a kartyat.
2012. aug. 12. 14:17
 9/12 Ezalor ***** válasza:

Ha mégis úgy érzed újítani kell, akkor talán itt az ideje elkészíteni a saját paklidat. De ez persze nem kis munka. Alapul veheted a Rider-t amit már ismersz, és azt változtathatod meg úgy ahogy érzésed szerint jobban illik hozzá. Attól függően hogy inkább szimbolikailag vagy intuitív módon szoktad értelmezni, ez azt jelenti hogy a saját szimbolikádat kell kialakítani, vagy az intuíciód alapján megtervezni a lapokat. Csak az a lényeg, hogy amit változtatsz annak oka és értelme legyen, vagy a megérzés vagy a szimbolika, és ne egyszerűen csak azért hogy más legyen, vagy mert úgy jobban tetszik.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez egy erdekes gondolat. Egy baratom is azt mondta, mi lenne ha terveznenk kartyat egyutt. Bar oszinten szolva ez szerintem annyira szemelyes dolog, hogy ki hogyan ertelmez dolgokat. Koszi az otletet, akkor ezt egy jelnek veszem, hogy tenyleg elkene ezen gondolkodnom.:-)
2012. aug. 16. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!