Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A tv2 telejósda című műsorában...

A tv2 telejósda című műsorában a műsorvezetők is elhiszik azt a hülyeséget amit beszélnek?

Figyelt kérdés
Aki esetleg nem tudná elmondom röviden. Ez a műsor hétköznap 11.00-tól van és egy életkorból és egy keresztnévből a jós megmondja a tutit :D A műsorvezető csaj, vagy az a béka gyerek valami Ákos az meg úgy beleéli magát,hogy egyszerűen hihetetlen. Szerintetek mennyi pénzt kaphatnak ezért? Jah és sajnos nem akarják megszüntetni ezt a műsort pedig be kellene mert aki el van keseredve és segítségre szorulna azok persze,hogy felhívják őket (kis naivak) Ők meg ebből kegyetlen sok pénzt gyűjtenek! Komolyan mondom ma néztem a műsort (csak azért is..) de egy telefonálónak sem mondtak semmit...csak a rizsa! :( Sajnos ez Magyarország! RIP Hungary!

2012. aug. 16. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, nagyon sok idős nyugdíjas elkeseredett ember van, aki nem jár erre a fórumra, így nem tudja elolvasni a sok okosságot, mert pl nincsen netje és bekapcsolja a tv-t a szocializmusban szocializálódott és megszokta azt hogy amit a TV-ben hall az szentírás és így van.
2012. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy sorozatban volt egy rész vagy egy pár rész, ami arról szólt, hogy az egyik szereplő telefonon jósolt ugyanilyen dolgokat és ott szerintem elmondták azt, ami a valóságban is így van. Mondani kell átlagosságban dolgokat, szépen kerekíteni, jó pénzért.

Szóval olyat én is tudok mondani, hogy a következő évben lesznek nehézségei, de lesznek olyan dolgok is, amiknek tud majd örülni. Pénzavarba bárki kerülhet, ami nehézség, hisz mindig mindent emelnek, örülni pedig ilyen körülmények közt, amiben ma Magyarországon élünk, bárminek lehet.

Szóval ennyi.

Sok hiszékeny emberből kihúznak egy jó csomó pénzt. De a telefonos játékok sem voltak különbek.

2012. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg vannak ilyen hülyék akik ezt elhiszik.. addig lesznek olyanok is akik ezt kihasználják.. Hello World.
2012. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a műsorvezetőnek kell elhinnie, hanem a 600Ft+ÁFÁ-ért telefonálóknak.
2012. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a menő, amikor valaki azt magyarázta délután 2-3 óra körül a TV2-n, hogy majd ma este, ha feljön a Hold, akkor majd varázsol. A Hold akkor már delelt, estére lenyugodott, és csak másnap jött fel. Órákig vertem a fejem a falba, hogy hogy lehet ilyen hülyeségeket leadni...
2012. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt egy videó, amiben egy ember felhívta ezt a csudajósműsort, és az élő adásba 4ezer forintból nem jutott be. Kerekítsük fel 5ezer forintra. Számold össze hány embert kapcsolnak be. Na ANNYISZOR 5ezer forint.
2012. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Multkor láttam véletlen(Kutyás műsort vártam a tv2-n erre ez jött) egy kb 9éves kislány telefonált be hogy pénzbevonzó energiát kapjon a csALÁD.Szegénynek azt mondták hivja fel a szüleivel a műsort,mert 18 alatt nem lehet telefonálni.. Előre sajnálom amikor meglátják a telszámlát.
2012. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz körül az ezotéria topicban.Pont ilyen hülyék vannak itt is.Én a weblap tulajdonosa helyében fizetőssé tenném azt a kérdéskört.
2012. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sok a marha. amúgy nem hiszik el, ez a dolguk, hogy rizsázzanak.. kb másfél milláért havonta.
2012. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Legalább is... úgy csinálnak, mintha elhinnék...:()
2012. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!