Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hisz el minden hülyesége...

Miért hisz el minden hülyeséget sok ember?

Figyelt kérdés

Miért lesz mesedélután általában abból hogyha szóba jön az hogy valaki látott egy azonosítatlan repülő tárgyat?

Általában az a vége egy ilyen hírnek ,hogy a többi ember folytatja és már vallás politika összeesküvés elméletek születnek meg és az a vége hogy XY Béla és XY Rozi életét akarják megrontani vagy megmenteni.. 6925 fajta ufófajtát hoznak szóba akik háborúznak a mittom én milyen fajtával. Meg már stargate sorozatot írnak le sokan. De ez ki a fenét érdekel?? Miért van ez a sok idióta ember? El is hiszik amit kitalálnak vagy mik? Lehúzzák az egész idegen civilizációról alkotott képét a tudományos érdeklődőnek.

Hát ha magamból kiindulva én földönkívüli lennék az ilyen hülyékkel találkoznék biztos vagyok benne úgydöntenék irtsuk ki a földieket ,mert ezek gyökerek.. :P :)


2011. szept. 2. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy amúgy? 12?
2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ember haverom rendőr és ő mondta hogy egy hónapba vagy 3x hívják ki őket hogy Ufót láttak:P :D de komolyan..
2011. szept. 2. 22:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem senki nem kényszerít, hogy olvasd az ilyen jellegű hozzászólásokat. Én hiszek is, meg nem is ebben a témában, néha komolyak a kérdések/válaszok, néha én is csak derülök rajtuk. Lényeg, ha nem tetszik, ne olvasd. Mint a tévénél: nem erőszak, hogy egy neked nem tetsző csatornát, műsort nézzél. Kapcsolj át másikra, ami tetszik.

(Azt tényleg furának tartom, hogy egy állítólagos ufóészlelésnél miért kell rendőrt hívni. Mit tudna csinálni?)

2011. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

kedves kérdező

ezzen az oldalon sok a hülyekérdés.

azok csak unatkozó fiatalok -.-''

a téma engem is érdekel.

és szerintem néz utána dolgoknak mielőtt ugatsz!

tudomány is erről szól szóval kutas!

ilyen butát -.-

2011. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x) ***** válasza:
91%
Mert egyszerűen vannak ilyen emberek.. minden UFO sztorit igaznak gondolnak csak mert hisznek a földönkívüliekben. Én is hiszek csak józanul kellene gondolkodni egyeseknek. És a legtöbben valóban csak szórakozni meg hülyeségeket írkálni jönnek ide. Az meg hogy mindenki hozzátesz valamit természetes... leírja a véleményét a dologról és hát nem lehet mindenkinek ugyan az a véleménye. Páran tudományos wikipédiáról másolt szöveggel próbálnak érvelni, mások meg elméleteket gyártanak.. miért ne? lehet hogy egyszer valaki leírja ide az igazságot csak nem tud róla... mivel ez egy olyan dolog amiről senki nem tud biztosat mondani, így aligha lehet elméletek nélkül válaszolni a kérdésekre. :)
2011. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert sok ember túl hiszékeny...
2011. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
nem kell ezen csodálkozni. itt az átlagéletkor úgy 14 lehet...
2011. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Mert hinni akarnak. Keresik az izgalmat az unalmas életükben, ezért kitalálnak mindenféle pótlékot, ami teljesen beszippantja őket.

Ha meg nem nézünk oda, azaz a szőnyeg alá söpörjük a problémát, attól még megmarad, az emberek hülyék maradnak. Ez irtózatosan rossz hozzáállás.

2011. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az is rossz írtózatos hozzáálás hogy semmit se tudsz a témáról és már leszólos és ahogy irták is sok a hülye aki hüléyskedik a témával.

pl.: lásd iskolában vagy kint valamelyik anyagal gondolom.

mind1.


ennyi erővel én is feltehetném hogy sok hülye miért hisz a kereszténységben?

mert arra sincs bizonyiték és vannak olyan dolgok amit nem tudsz hogy pl.: Vatikánnak van olyan tevékenysége hogy ördögüzés persze emberből.csak nem hangoztatják és biztos a kis emberek nem tudják akkor.

szóval ennyi vagy.


vagy gondolomhaotál a telekinézisról.

volt már olyan ellenőrzőt kisérlet 1 telekinézisről.

Nina Kulagina vagy ilyesmi volt a neve orosz nő :D

ellenőrzőt kisérletett csináltak ahol voltak tudósok is .

csak nem arra kell gondolni hogy telekinézissel egyből kocsikat dobálsz mert ez nem lehet.


szóval a keresztényeknek is meséld be hogy hülyeség és ők is felháborodnak.

emberi butaság -.-''

pásztor és bika

2011. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hopp birka akart lenni csak nem nyomtam le az r betüt
2011. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!