Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki hiszi el a 2012-es világvégét?

Ki hiszi el a 2012-es világvégét?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem de mondjatok bizonyítékot vagy mondjátok el ha hisztek benne. És ha hisztek benne el tudjátok viselni, hogy csak 4 hónapotok van hátra?

2012. aug. 18. 18:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
felrobban az egész mindenki meghal aki meg túl éli azt megerőszakolják az ufok
2012. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ki hiszi el? Hát Chuck Norris biztos nem!
2012. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 toth.peter ***** válasza:
sztem előbb égne ki a nap mint hogy egy több mint 2 km-es aszteorida csapódna bele a földbe! mert ennyinek kell hogy legyen hogy kipusztítson minket! és ez csak kb 1 milliárd évente fordul elő!
2012. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Normális ember nem hiszi el. Megtalálták a maja naptár folytatását, valamint megkérdeztek egy bölcs maja sámánt vagy kicsodát (Nagy-Britanniában járt) és ő is azt mondta, hogy hülyeség az egész.

Ezzel Hollywood nagyot kaszált (film,könyvek stb) , mert az embereket nagyon lehet hülyíteni. (tisztelet a kivételnek)


Aszteroida sem lesz, mert azt már jóval előtte meg tudták volna az űrkutatók mondani.

Olyan meg nincs, hogy egyszer csak felűnik egy nagy aszteroida.


És egy fontos tény !

×××××××××××××××××××××××××××××××

"A maják akkor írták amikor kihaltak"


Maja nép (aztékokal együtt) a mai napig létezik, Mexikó 2 legnagyobb kisebbségéről van szó. Maják kb 600-800 ezren, aztékok kb 1,2 millióan vannak. Szóval hülyeség azt mondani, hogy a maják kihaltak. Maják főleg a Yucatan-félszigeten élnek Mexikóban.



Kérdező : anyi fog történni, hogy lesz egy nagyobb napkitörés, ami egy kis időtartamig zavart okozhat a Föld áramellátásában (magyarul áramkimaradás, ingadozás stb), de ez csak kis dolog lesz. A tudósok megállapították-.

Ilyen nagyobb napkitörés miatt volt pl egyszer az, hogy Kanadában elment a villany 1-2 napra.

2012. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!Te félsz a világvégétől?Mert én nagyon...De nem lesz világvége, Istent sokan szeretik, Ő is minket (beleértve én is szeretem Istent)!Csak ez van.Sok hülye kitalálja...Lassan pusztul a Föld anya szerint...De ennek van egy magyarázata:

Globális felmelegedés

2013. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!