Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van aki már telefonált a Tv2...

Van aki már telefonált a Tv2 Telejósdába? Milyen volt? Bevált?

Figyelt kérdés
Nézem a műsort és kíváncsi lennék,hogy mennyire pontosan jósolnak a telefonálónak,illetve a 100.000 szoros pénzbevonzás hozott-e változást? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra ami veletek történt. Köszönöm!

2012. aug. 19. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem telefonáltam még be, de nem is fogok soha.Ezek a "jósok" csak olyan dolgokat mondanak ami bárkivel megtörténhet. A pénzbevonzó szorzókkal meg csak az anyagi gondokkal küszködő hiszékeny embereket próbálják becsapni.
2012. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazad van. De én sem értem meg miért engedik meg ezt a műsort..:( Hát nincsen elég gondja az embereknek?

Hihetetlen.

2012. aug. 19. 12:18
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt jósóolnak neked amit akarsz aztán a végén elmondják, hogyha nem teszel érte akkor szart sem ér a jóslás :D...

Ja, mint a fogyiporok. egészséges ételek és torna nélkül az sem ér szart sem csak azt utólag mondják el.

2012. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm már telefonált oda.Azt mondták neki,hogy teljesülni fog minden kívánsága,amit szeretne.Lesz pénze,szerelem,minden.De persze egy kis rosszat is belecsempésztek,hogy azért ne legyen olyan feltűnő a kamu.
2012. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Karesz6969 ***** válasza:

Az emberek hiszékenységéből már jó sokan megtollasodtak...ezt csinálják ott is ráadásul teljesen legálisan...

Parasztvakítás az egész, az sem normális akiben felmerül egy szemernyi remény és fontolgatja, hogy betelefonáljon!

Ez a véleményem erről.

Persze ettől még nem lesz kevesebb az elmebeteg:-))

2012. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én szoktam rajtuk röhögni, miközben mást csinálok.


Egyébként félelmetesen jó dumájuk van, pont a buta, és/vagy végsőkig elkeseredett embereket célozzák, akik bármibe hajlandók lennének már kapaszkodni.


El tudom képzelni, hogy a műsor után az öltözőben ezek a nagy jósok mekkorákat röhöghetnek a hülyeségeken amiket beszélnek, illetve az embereken. (:

2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 100.000 szeres pénzbevonzás? :D Vagy a sima pénzbevonzás nem ér semmit vagy a 100.000 szeres energiájú emberek lesznek milliomosok. :D
2012. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mi ez a 100.000 szeres pénzbevonzás csak hallottam tőlük a tv-ben de én is jót nevetek rajtuk mekkora ökörségeket mondanak...Amúgy tényleg kíváncsi lennék azokra akik már telefonáltak azoknak milyen változás történt a telefonszámlán kívül :D
2012. aug. 20. 06:49
 9/15 anonim ***** válasza:
a hiszékeny, reményvesztett emberek kihasználása. Rosszul vagyok tőle.
2012. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazat mondanak, főleg amikor pénzenergia küldés és áramlás van, mivel 4-500 forintot fizetsz percenként. Persze, hogy küldenek pénzbevonzást, mivel ki kell fizetni a telefonszámlát. Én naív egyszer telefonáltam Zeusznak, bolondok adóját egyszer azért szabad befizetni. Semmi nem jött be.
2012. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!