Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyu most tart hazafelé az...

Anyu most tart hazafelé az orvostól és telefonált, hogy trombózis van a kezében és be kell feküdnie a kórházba. Légyszi mondjátok meg nekem hogy mit csinálnak ilyenkor és hogy milyen hosszan kell benn maradni kb?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, légyszi válaszoljatok.Előre is köszi.
2012. ápr. 16. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor véralvadásgátló injekciókat kap és megfigyelik, amíg a vérrög fel nem oldódik. Nem olyan vészes, de kell a megfigyelés, örülj, hogy észrevették!
2012. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kap vérhigítót, egy ideig bent kell majd lennie amíg elmúlik a veszély és beállítják a gyógyszereit
2012. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi, és kb mennyi ideig?
2012. ápr. 16. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én két hétig voltam bent, bár nekem embóliám volt.
2012. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ne ijesztgess, mert én annyi időbe beleőrülök:'(
2012. ápr. 16. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, legalább egy napig, de lehet, hogy kettőig. Ez tényleg a vizsgálatoktól függ.
2012. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is kábé 2 hétig volt bent mikor trombózisa volt a lábában.
2012. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem eszik olyan forrón a kását, ahogy főzik. Ebbe nem kell beleőrülni,(másba sem) hanem észnél lenni. Örülj, hogy nem valami komplikáltabb helyen alakult ki. Készítsd elő amit visz magával a kórházba, és nyugtasd meg, hogy minden rendben lesz, míg ő haza nem jön. Ne idegesítsd fel az elkeseredéseddel, hanem mutasd meg, hogy nagylány vagy és mindenre tudsz vigyázni. Ölellek szeretettel.
2012. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nagyon nehéz, mert érzékeny típus vagyok én is meg ő is
2012. ápr. 16. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó dolog az érzékenység is, mikor annak van az ideje. Ha beteg van a családban elővesszük a józanságunkat és praktikusan gondolkodunk. Ne félj, nincs nagy gond.
2012. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!