Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudom meghatarozni az...

Hogyan tudom meghatarozni az idot a Tarot kartyaval?

Figyelt kérdés

Termeszetesen hetekre,honapokra gondolok.Hogyan tudom ezt megnezni a tarot kartyabol,hogy valami mikor kovetkezik be?

Koszonom


2012. aug. 22. 11:25
 1/4 Ezalor ***** válasza:
53%

Kedves kérdező!


Sehogy. A tarot kártya nem erre való. A jövőt nem lehet megmondani, mert nincs előre megírva. A valódi jóslás nem erről szól, hanem kérdések, helyzetek, hatások kielemzéséről.


Javaslom helyette az időjárás jelentést.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Gyermekkorodban nem tanultad meg használni a naptárat? Próbáld ki, ezzel az okos kis eszközzel pillanatok alatt meg tudod állapítani, hogy az egyes napok, hetek, hónapok (sőt, akár évek!) pontosan mikor fognak bekövetkezni. Ha túl bonyolultnak tűnik elsőre az időszámítási rendszer, ne csüggedj: pár év gyakorlás, és már segítség sem kell majd hozzá. Menni fog!
2012. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen sehogy, mint ahogy más egyébre sem alkalmas, csak népbutítás.
2012. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az valaszoljon aki normalis es ert hozza,szorakozni menjetek a forumokra
2012. okt. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!