Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Keresek egy jóst! Talán...

Keresek egy jóst! Talán valaki aki olvassa ezeket a kérdéseket ismerheti?

Figyelt kérdés

A Művészetek Völgye fesztiválon évekkel ezelött egy "bácsi" jósolt nekem és anyukámnak a tenyerünkből és minden igaz lett, már amire emlékszem, mert még kislány voltam, nem is tudom, hogy hányban volt ez, de olyan 7-13 évvel ezelött, és igazából semmit nem tudok, csak hogy a művészetek völgyén volt. Talán középkorú, szakállas férfi, de nem nagyon emlékszem. Egy árnyékos udvaron kis asztalkánál jósolt. Mindenképp szeretném megtalálni, de nem tudom hogyan. Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Nagyon köszönök minden érdemi segítséget.



2012. aug. 25. 22:13
 1/4 anonim válasza:
-megint
2012. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:-)

Nagyon kedves vagy, kár, hogy nem ismerlek személyesen, na, jó, nem is olyan nagy kár :-)

2012. aug. 26. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Én 400-ért is vállalom, hogy ügyes módszerekkel úgy teszek, mintha megjósolnám a jövődet...
2012. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 chrishu ***** válasza:
Figyu én jósolok neked! Küld el a születési időpontod(év, hó, nap) a keresztneved és a horoszkópod! Privátba írj!
2012. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!