Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez hogyan lehetség...

Szerintetek ez hogyan lehetséges? ( tisztánlátás TV-n keresztül )

Figyelt kérdés

Szinte mindent eltalált a látó. Ez hihetetlen számomra...

Sokan kuruzslóknak nevezik ezeket.

Ez hogyan lehetséges mégis? :)


http://www.youtube.com/watch?v=lw4dDzIUldU&feature=relmfu


Köszi! :)



2012. aug. 27. 02:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Köszi, és értelmes magyarázat? ;)
2012. aug. 27. 04:25
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem talál el, ez egy ősrégi trükk.

Az első kérdés, hogy mikor kap pénzt. A "jós" beszél, aztán visszakérdez, hogy pénzről van szó?

Megkérdezi a korát, az elmondja, hogy 65 éves.

Azt mondja a jós, hogy ízületi problémák.

- A 65 évesek 90%-a küzd ízületi problémákkal.

- Stresszes élet. Az előbb mondta el a telefonáló, hogy 2 éve nem kapja meg a pénzét...

- Szív és érrendszeri problémák... Minden 65 évesnek van szívbaja. A jós szerint "nem túl erősek", erre a telefonáló bevágja, hogy volt 2 infarktusa. Hát ez elég erős.

- Szemüveg... Minden 65 éves visel szemüveget. Az olvasást sem találja ki, a fickó magától mondja, hogy "hát csak így..." - ebből már nem nehéz kitalálni, hogy olvasáshoz.

- Hátfájás, stb: már írtam.

- Próbáljon visszavenni a stresszes életből, mert a 3 infarktus már végzetes lesz. Na ne mondd.

- Gyomornál lát valamit, nem tudja behatárolni. Megint semmi konkrétum, de aki stresszel, annál nem meglepő.

- Kézfájás: megint visszatér az ízületi dolgokhoz, el is mondja, hogy ezek a kortól vannak. De ő kérdezett rá a korra.

- Erős fizikai munka - a telefonáló mondta, hogy valami mezőgazdasági munkát végez. Valószínű, hogy nem zabot hegyezett...

- Anyagiak: ha 2 éve vár a pénzére és még ide is betelefonál, tuti, hogy nem éhezik...

A jó tanácsokat bárkinek elmondhatná, a ne idegeskedjentől kezdve a pihenjen többetig.


Újabb kérdés, a lány mikor tudja eladni a lakást.

Itt rögtön hibázik a "jós", fél évet téved.

Lát valami hivatali ügyet, hát az ég szerelmére, a telefonáló maga kezdte elmondani, hogy volt egy párkapcsolata a lányának, nyilván válásról van szó.

EZ aztán nagy jóslás!

Rákérdez a hitelre, hát kinek a lakásán nincs hitel?

Április-május körül jön egy konkrét vevő: tavasszal jönnek a lakásvásárlók.

80%, hogy az is hitelre fogja megvenni a lakást, mint mindenki. És hitelezett lakásra nehezebb hitelt felvenni, ez nem túl nagy jóslat.


Újabb párkapcsolata a lányának, erre a JÓS rákérdez, hogy van-e valaki. Magától nem tudja?

A "szellemek" azt mondják, hogy ha mindkét fél enged a makacsságból, minden jó lesz. Ez melyik párkapcsolatra nem igaz?


Pszichológia az egész, remélem kellően megmagyaráztam mindent. :D

2012. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Ott a pont a hármas válaszolónál. Pontosan így történik. Remélem egy pillanatig se gondolja senki komolyan, hogy TV-n keresztül (vagy akárhogy) jósolni lehet...


Azért nevezik őket kuruzslóknak, mert azok :)

2012. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Karesz6969 ***** válasza:
71%
De sajnos nagyon sokan hisznek az efféle baromságban...3-nál a pont szerintem is:-)))
2012. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Párom is tisztánlátónak vallja magát. Múltkor telefonált neki egy idősebb faszi, és egyből mondta neki uram jól érzékelem, hogy asztmás panaszokkal kűzd? Erre a bácsika helyeselt neki... :O Állam leesett helyből...

Meg velem kapcsolatban is mikor még ismerkedtünk úgy elmondott egy-két dolgot, hogy soha nem mondtam el neki...

Mondjuk ő pszichológusként is tevékenykedik. De akkor is ezt az asztmás dolgot hogy találhatta el bácsikánál? Meg van egy chat-je ami teljesen ingyenes. És bizonyos időközönként ustreamen online adást vezet. És akkor akik a chatbe beírnak neki teljesen ingyen! - válaszol nekik. És általában mindig pozitív visszajelzéseket látni a chatbe...Erre rátapintottál, milyen precíz vagy és mennyire látsz dolgokat...stb.: visszajelzéseket kap a párom. Ami fura, mikor kérdeztem nagyapámnak mi a baja... nem akart válaszolni ( nagyapám már nem él jó pár éve ). Szóval nemtudom, szerintetek? :)

2012. aug. 27. 17:29
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyik legjobb barátomnak ajánlottam még be anno gyógyításként... ( nyitott hátgerinccel született a barátom ) és amikor telefonba beszélt vele először utána órákig hidegrázásokat és forróságérzéseket tapasztalt. Ott voltam mellette, láttam rajta valami nem stimmelt...

Mondta soha életében még nem érzett ilyesmit.


Párommal kapcs milyen magyarázatokat tudtok adni? :)

Köszi!

2012. aug. 27. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

az erősebb asztmánál érezni a beteg lélegzetvételén vagy a hangján, hogy mi van vele. Egy időben én is szavanként vettem levegőt az asztmám miatt, és mindenki elsőre megmondta, hogy "ugye asztmás vagy?" Aztán megfelelő gyógyszerek adagolásának köszönhetően szinte teljesen tünetmentes lettem, és már senki sem jön rá, hogy bármi bajom van :D


A pszichológus könnyen kitalál egy-két dolgot rólad. Uncsitesóm bement egy pszichológushoz, aki amint meglátta, elkezdte mondani hogy milyen problémái vannak családban, párkapcsolatban stb. mert látszott a külsején, a szemén, a mozgásán, a viselkedésén. Mindenén. A jó pszichológusnak az emberek nyitott könyvek.


Ugyanezért a chaten kitalálhatja valakinek a stílusából, írásmódjából, hogy milyen ember, mik a problémái. Lehet, hogy ez így hihetetlenül hangzik, de simán rátapinthat.


A pszichológusok (már megint ez van, bocsi) nagyon érzékenyek, empatikusak. Ha egy ilyen súlyos beteg emberrel beszél telefonon, szinte természetes, hogy rosszul érzi magát utána. Persze itt már beléphet pár olyan reakció, amit te "tisztánlátásnak" nevezel, hogy fogadta a barátod energiáit, de erre a legtöbb kellően nyitott ember képes.


Nem vagyok szkeptikus. Hiszek sok mindenben, de ezek teljesen megmagyarázható dolgok. Ettől függetlenül elismerésem a párodnak, biztos nagyszerű szakember, ha ennyi mindenre képes :)

2012. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fordítva! A mozgássérült barátom érezte a telefonos beszélgetés után az energiákat, amit párom küldött neki állítólag... :) Ő wicca boszi is amúgy. :D
2012. aug. 27. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
ó bocs félreértettem :D természetesen elhiszem hogy az emberek tudnak energiákat küldeni. Én is folyton kapok és adok.
2012. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Anyád a császári főpap! :D
2012. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!